Neden arge oluşturamıyorum (çok önemli)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ERDALBAGGAL tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Resimde gördüğünüz üzere yüksek miktarda dosyam var fakat arge oluşturamıyorum

2. beyler koşun koşun gelin konusuna bak bi sana gelirsek gogle chrome yapmışın anlamadım sanma yada git support başvur

3. sen nediyon ya google chromee yapmışssın derken o ne oluyo ?

4. ERDALBAGGAL eğer ki egolarını tatmin etmek yerine gerçek bir resim paylaşsaydın yardımcı olurdum ancak öğeyi denetle üzerindeki sadece rakamsal değerlerle oynayarak burda oyuncularla alay etmeye çalıştığın için yardımcı olmaya da gerek yok zaten.Ayrıca eelinde gerçekten o kadar günlük dosya olsaydı Ar-Ge'leri dosyadan çevirebilme paneli aktif hale gelirdi,resimde gördüğüm kadarıyla o panel sönük.Yani anlıyacağın ERDALBAGGAL henüz 30 tane bile dosyan yokken arge dağıtmak senin neyine!.Hadi iyi oyunlar

5. ah be acınacak haldeki dostum bende o yer niye aktif olmuyor diye foruma koydum zaten foruma

6. Skylabtaki sepromun yada -zannetmem ama- kredin yetersizdir.

7. Montaj mı yaptın yoksa :)

8. Merhaba ,

Resmin üzerinden oynanmış gibi gözüküyor çünkü 6 milyon günlük dosyası alınamıyor. Yok eğer orginal diyorsanız o zaman gerekli bilgilerinizle support'a durumu bildirin hesabınızı incelesinler.

Kilitlenmesi uygundur.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.