neden buz kutuları olmayacak.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yeşilce tarafından 9 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Buz roketi kutulari gelsin mi ?

1. Evet

82,9%
  2. Hayir

17,1%
  1. yeşilce

yeşilce User

Not: 11 Aralık Günü Buz Kutuları haritalarda yer almayacaktır.
    sebep..

2. umut322

umut322 User

Neden haritalarda olmayacak zaten 1 gün olan birşeydi kaldırılmasının nedenini öğrenebilir miyiz ??

3. Not: 11 Aralık Günü Buz Kutuları haritalarda yer almayacaktır.
    aynen resmi bir açıklama bekliyoruz oyuncular olarak
    hiç gelmeyecekmi yoksa günümü deişti en azından bunu bildirin bize

4. ateistkeci

ateistkeci User

Duyuruya baktığım zaman etkinlik takviminde yapılan hediye kutularının arttırıldığını fark ettim,

Yani durumda şahsen pek bir değişiklik olmadı.

Buz kutuları 11 Aralık'ta gelmeyecek ancak Aralık ayı boyunca çok daha fazla hediye kutuları olacak ve bu bence biz oyuncular için gayet güzel bir durum :)

Ancak bende merak ediyorum ne için kaldırıldı buz kutuları?

5. DeMoNs

DeMoNs User

Sen daha önce buz kutusu toplamadın heral de kardeş o kutulardan R-IC3 (BUZ ROKETİ) veriyor bu event yılda 1 geliyor buz kasabilecemiz tek olanağı kaldırmışlar sen hala hediye kutuları artmış diyorsun pes doğrusu

6. Zaten yılda 1 defa geliyordu neden kaldırıldı anlamış değilim.

Buz roket yalnızca buz kutularından elde ediliyordu ve yalnızca yılda 1 defa toplayabiliyorduk. Buz roket full bir hesapta mutlaka olması gerekli mühimmatlardan biridir. Dükkana geldiğinde de epey pahalı bir fiyata satıyorlar. Onun için dükkanda çok fazla almak mümkün değil.

7. Buz roketini dükkandan satarlar büyük ihtimalle.

Bekleyip göreceğiz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Aralık 2019
  8. yeşilce

yeşilce User

dükkanda zaten satılıyordu.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Aralık 2019
  9. yeşilce

yeşilce User

iyide normal günlerde olan kutular artsa ne olacak artmasa ne olacak r310 roket toplama meraklısımıyız meseleyi anlayıptamı yorum yapıyorsunuz anlamadanmı.

rodinya41 ve vDimitri bunu beğendi.
  10. Aliens

Aliens User

Gemimde 60.000 üzeri buz olan biri olarak söylüyorum: Bu hareket çok yanlış oldu. Şimdi bu durumda benim gibi gemiler sayıca roketi az olan gemilere karşı çok üstün oluyorlar. Bu ne kadar iyi bir şey? Acilen bu yanlıştan dönmeleri gerekmekte. Benim ihtiyacım yok ama olan bir çok insan var.

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  11. şuan zaten bana göre çok üstünler çünkü 2 haftadır yeni döndüm oyuna ve buzum yok hep geri kalıyorum.

güçlü gemilerde 100 binlerce var o yüzden yapıldı kimse ulaşamasın güçlü gemilere
    sakın ha
    güve ile dolaşan adamlara buz atmayalım da emaları buza kullanmasınlar kalkansız halleri ile kendileriin daha fazla koruyabilsinler patlatıp çıksınlar

Son düzenlenen: 9 Aralık 2019
    vDimitri bunu beğendi.
  12. sayın admin 11 aralık buz roketi kutuları neden iptal oldu ve ne zaman gelicek kesin bir bilgi verirmisiniz çok ihtiyacımız var

13. Neden herkeste olsun ki..

14. niye herkeste olsun ki derken .amacın ne .buz roketi olmayanları küçümsemek sana yakışmıyor

15. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Merkez ekip bu şekilde etkinliği düzenledi. Bu konuda şikayetlerinizi ileteceğiz.

İyi forumlar.

16. Odin gelecekse sıkıntı yok.Gelmeyecekse adaletin yerini bulması için herkesin buz roketini silsinler.Yılda bir kez çıkması zaten şaşılacak bir iş.Örneğin;
    Yeni başlayanda buz yok ama eski gemide 100 k 200 k var.Bu nasıl iştir.Haa dersen ki Darkorbitin adaleti böyle o zaman hiç sesimi çıkarmam.

17. Sahmeran

Sahmeran User

Malum programlar ile 100k civarı buz roketi kasanlar ne olacak? Senede bir kez gelen bir etkinlikte kutular kalkıyor. Bende 140 buz roketi kaldı ve kapılardan aldığım 1 ay bile sürmeden bitecek. Markette yok, Payment değil. Ben nereden temin edeceğim?

§İYU bunu beğendi.
  18. buz roketi için kapı açılacak. illegal oyuncular program kullanarak bu kapıyı çok rahat yapacaklar. peki emeğiyle oyun oynayanların hali ne olacak. emekçiler bu kapıyı belki hiç yapamayacak. ne zaman adalet sağlanacak. milletin program ile yüzbinlerce buz roketi sahibi olacak olması adil mi..

19. birşeyin milyonlarca olması bir anlam ifade etmez buz roketi pld8 gibi roketler soğuma süreli malzemeler milyarlarca bile olsa yıllık kullanımı 3 aşa 5 yukarı bellidir buda çok savaşan birisi olanlar için taş çatlasın 20 bindir..

20. Ted-Bundy

Ted-Bundy User

skoll kapisindan bahsediyorsunuz galiba, umarim kolaydir, bu ayin 11 inde mi acilacak kapi bilen var mi? odulleri ,detaylari, sayfasi var mi forumda?