Neden İki Tane Bildirimki ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ANCESTRAL tarafından 18 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

Bana aynı bilirim ikişer şekilde geliyor

2. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

Hangi bildirimleri iki kez almaktasınız, paylaşır mısınız?

İyi oyunlar.

3. -Star-

-Star- User

Beğeniler tek geliyorken alıntı bildirimleri çifter çifter geliyor modum. Rütbe bildirimleri de çift geliyor olsa gerek diye hatırlıyorum.

ŞahFD bunu beğendi.
  4. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

Rütbe bildirimlerini tek diye hatırlıyorum, bunun yanı sıra alıntı mesajların iki bildirim gönderdiği konusunda haklısınız. Gerekli birimlere iletiyor olacağız. :)

İyi oyunlar.

5. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bu foruma ilk geçildiği zaman böyle birşey yoktu. Forumda sonradan birşeyler yaptılar ve ondan sonra bazı bildirimler çift gelmeye başladı. Zamanında yani ben görevdeyken bir çok defa bildirdik. Artık nasıl bir forum coder ekibi varsa yada var mı onu da bilmiyorum. Senelerdir ya çözemediler veya forum kullanımını pek etkilemediği için önemsemiyorlar. :)

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Benim ne görevdeyken ne de görevden ayrıldıktan sonra böyle bir iddiam olmadı. Kaldı ki kutu filan topladığım yok. Sen haksız Ban atığımı düşündüğün gibi bunu da bu şekilde düşünebilirsin.

8. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Lütfen forumda tartışma ortamı yaratmayınız iki taraf içindir bu uyarım.
    Bu sorun yeni oluşmuş olabilir çünkü diğer üyelerinde bahsettiği gibi böyle bir sorun mevcut değildi fakat gerekli raporlama yapıldı.
    Gerekli cevaplar verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.