Öneri Neden illa cayborg kullanmak zorundayız ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _YARASA_55 tarafından 22 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _YARASA_55

_YARASA_55 User

Aegisin Mimesisin centurionun normal golinin citadelin Hatta leonovun bile + ları - leri olsa Leonov ile cayborg kesmek mümkün olsa Savaşlar 1 tık uzasa İnsanlar geri kalamamk için değil de eğlenmek için kendi isteğine göre seçim yapabilse güzel olmaz mıydı ? Tıkla patlasin yerine Yetenek gerektiren strateji gerektiren Savaşlar olsa guzel olmaz mıydı ? Aegisi mesela 300 saatin üstünde oynayana Özel unvan verilsin Yeni ekstralar Beceriler açılsın Her gemi de bu olsun İnsanlar Oyuna bağlanır Oynadığı gemiyle eşleştirir birlestirir kendini. Belki hiç gormeyecek ilgili kişiler bu yazıyı Ama KESKE GORSELER.

Bykurt21, GREED ve Charon80 bunu beğendi.
  2. 4646tek0

4646tek0 User

konu ya yalnış yerde yada açma kriterleri yerine getirilmemiş silinebilir..konuya gelirsek oyun senin eğlenmen için yok şirketin para kazqanması için var..

ELYSIUM bunu beğendi.
  3. _YARASA_55

_YARASA_55 User

Dediğim yöntem Yüzlerce kisiyi Oyuna döndürebilir. Bomboş haritalar gormektense Yetenek Beceri kasan aegisler leonovlar gormek istemez misin

4. Bykurt21

Bykurt21 User

Çok güzel bi noktaya değinmişsiniz ama bazı şeylerin değişmesi çok zor.

5. Bu şartlar altında kimse Cayborg'tan cayamıyor. :)

Ben haritada Vengeance, Pusat, Aegis, Citadel vs. de görmek istiyorum. Konunuzu destekliyorum. Her geminin bir avantaj, bir dezavantajı olmalı.

6. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Lütfen Bölüm Kurallarına uygun bir şekilde konu açınız. Konunuz bölüm kurallarına uygun olmadığından kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi oyunlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.