Geri bildirim Neden Son Dakikada??

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ALUCARD-BeRsErK tarafından 19 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Üstteki cümlenin devamını da yazayım, " neden son dakikada haberimiz oluyor gelecek etkinliklerden?"
    Almanya'dakiler herkesten gizliyor mu etkinlikleri arkadaş? Bir kaç gün önceden söyleseniz günaha mı girersiniz?
    Ayrıca her şey belirsiz. Mesela şu an "payment"le alınan "Super Booster Paketi" ne kadar süre alışverişte duracak?
    Neden bu gibi olayların süreleri belirtilmiyor?
    Süre belirtilmeyince ellerine ne geçiyor?
    Ayrıca bu kutular daha kaç gün duracak?
    Neden her şey belirsiz?
    Etkinlik geliyor oyuna, etkinlik geldikten sonra siz etkinlikle ilgili duyuru yapıyorsunuz!! Sayın oyuncular, etkinlik geldi diyorsunuz. Yok, biz görmedik. Lütfen biraz daha özveri olsun.
    ( Not: Üstteki sorularımı atlamadan yanıtlayınız lütfen )

2. AmonRa.

AmonRa. User

1. Hangi etkinliklerden bahsediyorsunuz?
    2. Bu sorunun cevabı üste bağlı olarak cevaplanacaktır.
    3. Bu tarz paketler yaza özel olarak satışa çıkar ve anlık olarak işlem görürler. Bunun sürelerini bildirmemiz çoğu zaman mümkün olmuyor.
    4. Üstteki cevap yeterli olacaktır.
    5. Helix etkinliği kutuları her an oyundan kalkabilecek şekilde tasarlanmıştır.
    6. Hiçbir şey belirsiz değildir. Sadece bir strateji içerisinde yürütülür.
    7. Sürpriz etkinlikler zaten duyurulmaması gereken etkinliklerdir. Bunun dışında yapılan etkinlikler forum takviminde ve diğer mecralarda duyuruluyorlar.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  3. Helix etkinliğinden bahsetmiştim,şu an olan etkinlik o. Tamam siz bu bir strateji diyorsunuz da müşteriler de belki bir strateji uygulayacak, etkinlik takvimine ya da süresine bakarak. Hayır, şu an indirimde olan günlük dosyaya süre verilebiliyor ama "süper destek paketine" neden süre verilemiyor.
    ( not: üstte açtığım konu veya sorular direkt size değildir, yanlış anlamayınız. Bu soruların asıl muhattabı, Almanya merkezdir. İyi günler )

4. Aynen etkinlikler hakkında duyurular çok geç geliyor etkinlik bitecek duyuru geliyor :)

5. تأثير

تأثير User

Maalesef öyle dediğin gibi durum. Çoğu istatistik bilgi bilinmiyor. Korsan kutusundan çıkanların oranları falan hiç bir yerde göremedim mesela ben. Bu Helix kutuları geldi içlerinden neler çıkıyor onları da bilmiyoruz. İndirimler neler olacak onları da bilmiyoruz ki ona göre planımızı yapalım. Ne desen boş olur birde burada ağızlarından üslup kelimesi düşmüyor bir şey deyince. :) Komik.

6. Haklısın kardeş. Adaba uygun, alay edici ya da küçük düşürücü şekilde sormuyoruz. Herkesin ( chatte, tslerde vs. ) dilindeki soruları soruyoruz. Eğer sorularımızı anlamsız ya da uslübsüz buluyorlarsa, kapatsın forumu olsun gitsin. Bu saatten sonra da "Saimonları hangi haritada bulabilirim?" diye konu da açacak değiliz herhalde :D

7. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar elimizden geldiğine etkinliklerin duyurusunu sizlere biran önce paylaşmaya çalışıyoruz ve Helix etkinliğinin daha hiç bir Darkorbit forumunda duyurusu yokken bizler sizler için özel olarak araştırıp duyuru ekledik.

İyi Forumlar

8. Sayın Gökmen adminim, daha önceki "parazit etkinliğinde" de aynı şey oldu. Adamlar, yabancı serverlardan buluyorlar etkinliği, foruma yazıyor, forum moderatörlerinin bilgisi olmuyor, bekliyoruz diyor, tak 2 saat sonra etkinlik Türkiye serverlarına düşüyor. Bilgi paylaşımında bir koordinasyon eksikliği var sanırım. Neyse, umarım ileriki zamanlarda daha güzel sürprizler yaşarız.
    Ha bu arada, yeni konu açmayayım. Burada sorayım.
    Bu etkinlik görevlerini, gün be gün yapmasak da biriktirsek, son gün yapsak olur mu? yoksa bir görev sadece o gün alınıp siliniyor mu?

Kolay gelsin.
    cevap verildikten sonra konu kilitlenebilir.

9. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Görevleri 11 gün içinde bitirmeniz gerekmektedir. İsterseniz toplu da yapabilirsiniz ama benim size tavsiyem gün be gün yapmanızdır.

İyi Forumlar

10. Kıta40

Kıta40 User

11 gunluk gorevleri bir anda yapamiyoruz gokmen adminim bir yanlisin var gibi.. suan hepsi kilitli. Hergun biri acikiyor

11. Lf4 günü yarında devam edecek mi ?

12. Yok, admin onu demek istemiyor. Görevleri her gün çıktığında yapın, biriktirip, 10 gün sonra yapmazsanız iyi olur diyor. Ben biriktirecem ve 10 gün sonra yapacam :) Admine inat :p

13. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,
    Sistemin oyunları bunlar o yüzden tahmin edemiyorum :D ;) :p

Sonra dersiniz ama keşke admini dinleseydim diye :p ;)
    Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.