Öneri Neler yapmalıyım ? ( Kahverengi tasarım sonrası olmayan ben)

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve BaTe60 tarafından 11 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BaTe60

BaTe60 User

Merhaba

Oyuna tekrar başladım da bu solaris tasarım olan paketi aldım kararsız lazer hız jeneratörleri ve kalkanları veren paketi aldım da sonrasıda ne yapcağımı bilmiyorum oyun baya fazla güncelleme gelmiş. Eskiden yükseltme ana sayfadan sadace uri isteyerek yapılıyordu şimdi bir parça ile yapılıyor sanırım. Hangi lazer serisi iyi hangi gemi iyi kahverengi tasarım nasıl yapılıyordu ? Discorddan gösterebilen var ise oradanda yardım alabilirim. Yardımcı olurmusunuz ?

2. EFKARLI

EFKARLI User

keşke almadan önce foruma ve youtube dan videolara falan baksaydın. Paketi aldıktan sonra halen alınabiliyor mu bilmiyorum 'görev katlayıcısı' alabilmek için belli görevleri bitirmen gerekiyor. Sonrasında kutu katlayıcısı gibi para karlığında görev katlayıcısı alabiliyorsun 1 defaya mahsus. O görev katlayıcısını alıp prometheus görevlerini yapman lazım. Şu an oyunda ki en iyi lazer topu prometheus lazeri, görev katlayıcısı ile 20 tanesini direkt kasmış olursun.

Ekipman geliştirmelerini oyun içinde ki birleştir penceresinden yapıyorsun. 13 lv a kadar sadece EIR ve uri ile seviyelerini arttırabilirsin. EIR kasmak için bazen etkinlikle anahtarlı kutulardan çıkıyor bazen kapılardan çıkıyor, en kesin kasma yöntemi benim bildiğim BlackLight Kapısı, onu ayrıca forumda ya da internette ararsan detayları öğrenirsin.

Tasarımla yine belirli etkinliklerle birleştire veya savaş biletine geliyor.

Ayrıca en iyi ekipmanlar yine birleştir penceresinden elde ediliyor. Bir gözatarsan neyin ne olduğunu anlarsın.