Nerde kasılıyım ??

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Kral-87 tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kral-87

Kral-87 User

PET almak istiyorum nerde kasılıyım hızlı bi şekilde ??

Gemi : Goliath
    15 LF-3
    6 BO2
    7 arge kalkan enerjisi full 5/5
    3000-3200 vuruyom ( kristallonları kesebiliyorum )
    Extra falan full
    bütün tasarımlar
    2 Iris
    6 Flax
    içleri LF-2
    4 tane en iyi hız

Bu kadar PET almak istiyorum en iyi uri ve kredi nerde kasıyımm ?

2. Merhaba ,

Bence pet için henüz erken çünkü daha lazer , kalkan v.b. ekipman durumu yeterli değil. Bence ilk önce kredi ile açık arttırmadan ekipman eksiklerinizi tamamlamaya çalışın. Bu arada uridium biriktirin ve zamanı gelince artık tekrar araştırırsınız. Arge , Uçuş düzeni yada pet alabilirsiniz.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  3. takemyhard

takemyhard User

bencede kıyamet medarator haklı. pet almakla bitmiyor.pet'i düzmek başlıbaşına bir iş. önce kalkanlarını-irislerini-lazerlerini düzmeni tavsiye ederim. urini bpşa harcamış olursun.mesela pet'i 50.000 uriye alacaksın ama yanında ototoplama alacaksın-ama oto toplama radar protokolünü enaz 5 tane 3lvl almazsan birişe yaramaz.kasılabilmek için kapı yapacaksınya-orda kullanmak için kamikaze alacaksın -3lvl kami zaten 50.000 uri..diyeceğim önce gemini fulle...sonra pet düşün...bu benim fikrim tabii;)

4. Kral-87

Kral-87 User

BO2 leri fulluyom az önce 1 tane daha aldım BO2 7 tane oldu :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.