Nerede kasılır

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tiaremy94 tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tiaremy94

tiaremy94 User

Arkadaşlar sekiz levelım 3 droitim var goliath almaya çalışıyorum oyun bilgim az da olsa var fakat 2-3 ve 2-4 e çıktığım an beni öldürüyorlar yok mu bunun bi çaresi rahatça kasılamayacak mıyım yani

2. Merhaba ,

Şu an hangi gemi var bilmiyorum fakat ekipman durumu iyi değilse Leonov daha iyidir. Özellikle x-1'den x-4'e kadar olan haritalarda geminizdeki Lazer , Hız , Kalkan gibi ekipmanlar 2 kat etkiye sahip olur.

Yani gemi'nizdeki LF-3 150 yerine 300 vuracaktır. Toplam 6 tane olduğundan sadece geminizdekiler 1.800 vuracaktır.

Düşman şirkette oynayanlar baskın'a gelirler bu hep vardı ve olacaktır. Fakat en can sıkıcı kısım kendi şirketinizdekilerin size saldırmasıdır.
    Maalesef oyun sisteminde genel olarak bu durumu engelleyecek bir sistem yok.

Tavsiyem eğer Leonov varsa değiştirmeyin. Eğer yoksa Leonov alın çünkü ekipman durumu iyi değilse Vengeance yada Goliath'ın bir yararı olmayacaktır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.