Nerede Uridium Kasabilirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve lunchy15 tarafından 13 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lunchy15

lunchy15 User

8x pro lazer 6x lf4 üm ve venom gemim 8 tane havocum var apis zeus yok en iyi nerde uridium kasabilirim

2. Merhaba ,

İlerleme önerisi hakkında burada yer alan konuyu incelemenizi tavsiye ederim. Oyuncular da mutlaka konu altına kendi fikir ve önerilerini yazacaklardır. ;)

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2020
    yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. Hiç zorlama kendini git cubikona doğru dürüst elit harcamadan bile iyi uridium toplarsın bundan yıllar önce çok daha kötü gemilerle tek başıma kesiyordum oyun sürem biraz düşüktü gider 1-2 saat paladium toplardım veya katlayıcı çeker 2 saat kutu toplardım onları gg basar gelen x2 x3 ile sepromu atardım gemiye veya sarı taşı benim önerim seprom biriktirip yapman solace veya aegis al elmas uçuş düzeni varsa çok iyi olur ilk önce kalkanını em burguyla sonra x3 veya x2 ile ateş et kalkanın diplere indiği anda konfi at sonra 2.konfiye geç o ara kesilir kesilmezse bile 2. konfinin kalkanı yarıya inince elmas uçuş düzenini kullan dikkat etmen gereken nokta 2. konfi ya tam ağır yada dirioitler yarı kalkan yarı lazer olmalı (çünkü elmas uçuş düzeni saniyede %1 kalkan değeri verir bu 500.000 kalkan gücünde 5000 kalkan geri dönüşü sağlar protegitler ortalama 16k vurur bunun 5-6k hasarı böylece azalmış olur)gemiye 5 tane hız koy gerisi kalkan diğer konfi zaten ağır olmalı. Bir dönem gemim çok kötüydü çift ağır konfi yapıp kesiyordum bu dediğimi haritanın boş olduğu saatlerde yaparsan 2-3 saatte 40-60k arası uridium kasarsın. Boş olmasa bile elit kasıp yine gel cubikonda sab çek sepromlu sab çekersen istersen x1 vur yine iyi uridium alırsın.
    Kafamı ağrıtma özet geç dersen palada kutuda eliti kas cubide biriktir hem yeni arkadaşlar edinirsin hem keyif alırsın-Düşman çok baskın atar dersen spectrum kullan gelen düşman sana sıktığı anda insta bas yeteneği aç düşmana buz veya dcr roketinv arsa at kaç kaçarken yavaşlatıcı bırak yakalayamaz seni bunları nasıl yapayım elim ayağıma dolaşır dersen :) tuşlara sırasıyla diz sırayla bas kafan karışmaz.

yılmazcan47 bunu beğendi.