Geri bildirim Nick değiştirmede sorun var

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PΞЯƒΞ©ĶŤSTOГM tarafından 11 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gemimin nici değiştirmek istiyorum. Ama her seferinde,

Seçtiğin Pilot adında geçersiz karakterler bulunuyor. Pilot adında (boşluk), <, >, @, +, ', ", &, %, ;, /, \, -- ve ? karakterlerini kullanamazsın.

Diye uyarı veriyor. Başka gemi açtım onda da denedim.

Düz yazı ile ''DELLENDİKFITTIRDIK'' yazdım ama aynı hatayı verdi.

Aksi bir harf veye boşluk bırakmadığıma eminim. Ama kabul etmiyor.

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Görünmez nickleri engellemek adına bir güncelleme çalışması olmuştu, sanırım hata ''İ'' harfinden kaynaklanıyor. Yine de durumu support'a bildirip en doğru cevabı ve desteği alabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. Aynı sorunu ben de yaşıyorum, hiç bir şekilde nickimi değiştiremiyorum, düz yazı dahi olsa. İ,ü,ö harfleri ne küçük ne büyük içinde olmadığı halde.

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Daha önce almış olduğunuz nick değiştirme cezası var ise ondan kaynaklanıyor olabilir, lütfen durumu Support'a bildirip çözüme kavuşturulmasını bekleyiniz.

İyi forumlar.

5. Merhaba, almış olduğum bir nick cezası hiç olmadı. Çok uzun zamandır aynı nickle oynuyordum, son bir haftada her 48 saatte bir nick değiştirmeye başladım. Öyle eğlencesine nickler; çizgi film karakterleri falan sakıncalı bir şey yok. Şu an FredÇakmaktaş.† olarak kaldı nickim, değiştiremiyorum. :) Chatte de bu muhabbet dönüyor, bu genel bir sorun galiba.

6. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Lütfen buradan supporta açıklayıcı şekilde yazınız hesabınız incelensin.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.