NİCK ismi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .maxpayne tarafından 20 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .maxpayne

.maxpayne User

değişik yazı tipinde harfleri nerden bulur gemi isminde kullanirim

2. Internetten sekilli harfler diye aratıp kullanabilirsin.
    "Gemim şekil onümden" cekil olursun:cool::D

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Fakat artık şekilli vs. nick kullanımı yapılan bir güncelleme ile engellendi. Bu güncellemeden öncekileri etkilemiyor bildiğim kadarıyla yani sonradan nick değiştirip kullanmak isteyenler kullanamayacak.

Deneme yapmadığım için tam olarak ne kadar şekilli veya özel karakter engellendi bilemiyorum. :)

4. _01_

_01_ User

karakter eşlemden bulduğum bir harfi nickime ekledim ve kabul etti oyunda da görülüyor sanırım kapsamı biraz düşürdüler komple engellenmedi

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Sistem tarafından kabul edilmeyen ve görünmez nick oluşturmaya yarayan karakterler engellenmiş olup diğer karakterler kullanılabilmektedir. Hangi karakterin desteklenip desteklenmediği konusunda net bir şey söylemem bu nedenle denemeniz gerekecektir.

İyi forumlar.

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Çok fazla şekilli veya özel karakter sevmediğim için deneme yapma ihtiyacım olmadı. Zaten komple engellendi yazmadım net olarak hangileri engellendi hangileri serbest bilmediğimi belirtmiştim. :) Demek ki bazılarında bir sıkıntı yok. :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.