Öneri Nick (Kullanıcı Adı) Değiştirme Zamanı! (videolu)

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve MKS-705 tarafından 27 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bir kere isim değiştirilme hakkı verilsin ?

1. Evet verilsin +1 olumlu

oy sayısı 265
    81,3%
  2. Hayır verilmesin -1 olumsuz

oy sayısı 61
    18,7%
  1. تأثير

تأثير User

Olmalı, hatta bu sisteme geçiş yaptıkları zaman buna olanak sağlamaları lazımdı. Neden akıl etmediler böyle bir şey bilmiyorum. E-postama ulaşamayacak olsam başka bir yerden hesabıma girmeme olanak yok. Bunun acilen değerlendirilmesi lazım zor bir şey değil.

2. Aliens

Aliens User

Kesinlikle olmalı. Sonuna kadar destekliyorum.

3. TAM destek hep destek :)

4. Harika bir fikir.. (+1)

5. Su veren itfayenin hortumunu... O zaman o nicki yazarken zorlanmıyordunuz da şimdi mi zor geliyor. Amaç başka burda, kimden hesap çaldınız da 1 kere değiştirmek istiyorsunuz...

6. ÇORBACI

ÇORBACI User

Bende en son saçmasapan bir ad koymuştum sonra uzun süre oyuna ara verdim daha sonra yeniden başlayınca eski ad kaldı öyle ama sıkıntı yok kayıtlı olduğu için giriyorum yazmadan o yüzden değişmemeli hesap çalınmaları engellenmeli

7. GREED

GREED User

Ben Kabul Etmiyrem . Yanlışlıkla yazım hatası falan yaparsanız ki (çok fazla yaparım) oyunu bırakma seviyesine Gelebilirsiniz. -1

8. MKS-705

MKS-705 User

-Güzel kardeşim hesap çalma falan yok ortada. bir çoğunuzn çarndan daha kötü çarım var çatpat bir çar içi dişı önemli değil önemli olan kullanıcı adı. her yerde giriş imkanı istiyorum ama yapamıyorm.
    ►►Щ•Λ•R•!•Ø•®◄◄ buna benziyen bir ismim var değiştirmek istiyorum. normal klavye harfleri olsun istyrm ama olmuyor kaldırılmış malesef... bir kere bu hak verilirse düzelteceğim. benim gibi mağdr bir çok arkadaş var.

9. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

Düşmanlar kara listede ekli zaten pek bişi fark etmez :) ama yinede olması gerekli bence

10. MKS-705

MKS-705 User

incelenme 10.000' i geçmiş hala tık yok ne diyim. hayırlısı...

JOHNPOLJOHNS bunu beğendi.
  11. bunun kesinlikle yılda bir sefer bile olsa gelmesi gerek

12. FABY

FABY User

Kesinlikle olmalı

13. Elbette olmalı ama eksik olan 1 şey daha var çoğumuzu bunu dile getirmiyoruz

Nedir peki bu eksik ???

Fontlar arkadaşlar nickler tasarlıyoruz oyunda deniyoruz çoğu zaman istediğimiz kaliteyi elde edemiyoruz.

Ya gözükmüyorlar ya da şekillerinde bir bozukluk oluyor. İşte bu konuyla ilgili bir forum konusu açtım henüz taze bir konu

Link:

veya bu başlık ile Forum---> Fikir Havuzu---->
    Chatte ve Oyunda Kullanabileciğimiz Font Türleri Nelerdir ?

bu başlık ile ulaşabilirsiniz FONT TÜRLERİ ZENGİNLEŞTİRİLMELİ diyorsanız lütfen açtığım konuya göz atın ve oyunuzu kullanın sesimizi duyuralım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Mart 2016
  14. MKS-705

MKS-705 User

Desteklerinizden dolayı teşekkür ederim. Desteğin artması için ve detaylı bilgi için video ekledim. Yararlı olacağını düşünüyorum. iyi oyunlar...

15. Eldorad

Eldorad User

güzel bir fikir yapılması gerekli bir konu +1

16. MKS-705

MKS-705 User

konuyu hortlatıyorum lütfen ilgilenin bu konuyla :(

VALEYARD bunu beğendi.
  17. keskinniyo

keskinniyo User

Olumlu, gerçekleşirse güzel olur

18. Hesap güvenliğini olumsuz etkilediği için hayır:)

Son düzenlenen: 23 Ağustos 2018
  19. MKS-705

MKS-705 User

sen hesabını başkaları ile aynı anda oynarsan tabi olumsuz olur.
    tek kişiler için bu çok önemli + email onayı olmadan olmuyor bu sistem.

ufak bir güncelleme ile olacak bir şey aslında .

20. Hesap paylaşımı yapmak yasaktır.
    E-mail onayı demişsin, hesap çalınması demek emailin değiştirilip, şifrenin değiştirilmesi demek. Üstüne bir de kullanıcı adı değiştirilirse ben hırsızın peşine nasıl düşeceğim;)
    Not: Oyuncuları hesap paylaşımı, alım-satım ve bug kullanımı benzeri suçlarla itham etmek yasaktır bilginize.

Sayfayı Paylaş