Öneri Nick (Kullanıcı Adı) Değiştirme Zamanı! (videolu)

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve MKS-705 tarafından 27 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bir kere isim değiştirilme hakkı verilsin ?

1. Evet verilsin +1 olumlu

oy sayısı 266
    81,3%
  2. Hayır verilmesin -1 olumsuz

oy sayısı 61
    18,7%
  1. Face kullanmıyorum maalesef :/

2. MKS-705

MKS-705 User

bende skype kullanmıyorum ;)

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  3. Ancak size söylyiceğim şey ikimizin işinede yarayabilir mutlaka görüşmemiz lazım bence.

Neyse yapıcak bir şey yok.

Son düzenlenen: 6 Eylül 2014
    MKS-705 bunu beğendi.
  4. MKS-705

MKS-705 User

anlıyorum canım benim ama facem var skype falan olmaz, face aç gel, skype açmam ben.

5. :D O zaman bence ikinizde mail den yazışın ;)

6. Merhaba ,

İmza kısmınızdaki resim forum imza kurallarına uygun değildir. Genişlik olarak 500 ve yükseklik olarak 200 pikseli aşmaması gerekiyor.

En kısa zamanda gerekli şekilde düzenleyiniz.

İyi forumlar.

MKS-705 bunu beğendi.
  7. MKS-705

MKS-705 User

modum kusura bakmayın bende dedim herkesin ki küçük benim ki neden büyük şimdi hatırladım kural 500x200 dü hemen düzelticem profil resmini güncellikten sonra

8. Dostum sen nasıl petek efekti yapıyorsun?

MKS-705 bunu beğendi.
  9. MKS-705

MKS-705 User

Pala da çektim la bu da benim taktik :D :D

10. Pala ne alaka?

11. MKS-705

MKS-705 User

paladiumda çektim işte ne bilim arkada öyleydi ;)

12. :D Ama güzel olmuş

MKS-705 bunu beğendi.
  13. MKS-705

MKS-705 User

teşekkür ederim kısa süre içinde düşünmeden yaptım basit oldu ama yine iyisini yapıcam :) (yarın düşünüyorum )

14. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Ayarlardan bölgeleri düşürdüğünüzde 5-3 haritasındaki paladium kısmındaki mavi alan petek şeklinde gözükür.

Keyifli Forumlar ;)

15. MKS-705

MKS-705 User

evet doğru modum tebrikler benimde jeton yeni düştü, ben arka temaları sevmiyorum siyah bende kapalı ondan dolayı pala da petekler oluyor :)

16. Benim giriş ismim çivi yazısı döneminden kalma ev dışında başka bir bilgisayardan girsem zaman makinası olmadığından oyuna giremem bir şans verilse latin alfabesine geçmeyi düşünüyorum

17. MKS-705

MKS-705 User

sadece bir kere verilse ne olur ki dime ama

18. Bu konuyu ben de desteklediğim için, bir yazılı imza yaptım (Cooltext'ten.)
    İsteyenler bu resmi imzalarına koyarak bu konuyu destekleyebilirler.

Bir de konu ismini değiştirin bence, ''DEĞİŞTRME'' kısmını ''DEĞİŞTİRME'' olarak değiştirseniz daha güzel gözükür :)

EDİT: Böyle bir konuyu açmıştım ve Nefes modumuz kilitlemişti. Ama benim açtığım konu bu konudan 2 ay daha önce açılmıştı, normalde benim konumun değil bu konunun kilitlenmesi gerekiyor. Ama yine de çok önemli değil.

19. Sadece 1 hak olmalı ve evet. Bence olmalı +1.

20. MKS-705

MKS-705 User

Dostum teşekkür ederim kusura bakma senin bir konunn olduğunu bilmiyordum,

bu konuya vidio ekledim inşallah daha kolay bir şekilde anlaşılır ve gereken yapılır. :)

Sayfayı Paylaş