Öneri Nick (Kullanıcı Adı) Değiştirme Zamanı! (videolu)

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve MKS-705 tarafından 27 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bir kere isim değiştirilme hakkı verilsin ?

1. Evet verilsin +1 olumlu

oy sayısı 265
    81,3%
  2. Hayır verilmesin -1 olumsuz

oy sayısı 61
    18,7%

1. MSK-705 belgesel gibi olmuş derken işin şaka kısmıydı yoksa harikülade bir sunum yapmışsınız beni yanlış anladıysanız özür dilerim

®●яoughηєcк●™ bunu beğendi.
  2. MKS-705

MKS-705 User

anladım kötü bir niyetinin olmadığını, estağfurllah özür dilencek bir olay yok latife yapmak istemişssiniz eyvallah. uğraştık işte bakalım ne olacak son durum.

3. Bukadar uğraşa inşallah verilir istediğimiz. Gemimi geliştirmek için bile bukadar uğraşmadım eğer bu hak verilmezse ve çarımı kaybedersem okadar çektiğim uridium boşa gidicek ve darkorbiti bırakıcam birdahada uridium falan satın almıycam kim bilir yine belki buna benzer bir hata olur.

4. 3 gemi ile oynarım bir harfi farklı kararkterler yazılmış olup nickler birebir aynı.
    bu yüzden oyun girişinde dogru gemiyi bulmak zulum gibi geliyor :)

.SİHİRBaZ. bunu beğendi.
  5. Aynı durum benim içinde geçerli bu hak verilmezse birdaha paramı riske atıp uridium satın alıcağımı zannetmiyorum.

6. MKS-705

MKS-705 User

ben bu konunun forumdan kaldırıldığını düşünyorudum meğersem duruyormuş yarın itibari ile yeni bir vidio çekerek daha faydalı ve etkili olacağım inşallah :)

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  7. yahu arkadaşım eskiden herkes şekilli nick alıyodu işte herkes o hatayı yaptı şimdi giriş idini dğeiştiremiyoruz başka bi pcdende oyuna giremiyoruz bırakın birkereliğine değiiştirelim şu adımızı be

8. Benim Giriş ID zaten başa bela gir yazı tiplerine ara da ara...

Bazı karakterler birbirine benziyor boyutları farklı oluyor benim 30 dakikamı alıyor neredeyse.

Kayıtlı olarak giriyorum ama bazen geçmişi silerken yanlışlıkla doldurma verilerini de siliyorum ve uğraşıyorum tekrar.

Bunun gibi durumda olan bir sürü kişi var , Sadece Çözüm.

9. MKS-705

MKS-705 User

çözüm istiyoruz ilgilenirmisiniz lütfen modlarım adminlerim... saygılar..

*F*U*R*K*Λ*N*™ ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  10. Merhaba,

Biz bu konuların tamamını iletiyoruz. Gerisini Almanya ekibine bırakıyoruz. Elimizden daha fazlası da gelmez.

Ayrıca giriş nickini kaybeden arkadaşlar emailine şifremi unuttum kısmından mail yollarlar ise giriş adınıza ulaşabilirler.

İyi Forumlar.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  11. titans___

titans___ User

mks muhabbete katıl kısmından bana anlatsana bu video atma nasıl olur sen söle bir program tarifi ver şefim

12. MKS-705

MKS-705 User

tamam modum saygılar..

tamam ben sana vidio işini ordan anlatıcam geliyom oraya şimdi

13. e psota onayı gerekmeli + ucret olarak 500k uri 250m credi şeref %50 azalmalı

14. titans___

titans___ User

emekleyerekmi geliyon yanlış yerdemi bekliyom

15. En baştada dendiği gibi bence 1 hak verilmeli diğer sunucular istemiyorsa bile Türk sunucularına 1 hak verilmeli.

16. MKS-705

MKS-705 User

evet bir hak verilmeli... :/

17. MKS-705

MKS-705 User

Güncel tutmak güzel fakat hayata geçmesi mucize :)

18. kaansakal

kaansakal User

Ahaha valla benim oyum tam bu konuya ismim o kadar garip ki(yaptığım günü hatılıyorum o zamanlar 12 yaşında falandım :))Darkorbit bana mail attığında ismim tam gözükmüyor geçersiz karakterler olduğu için :)

19. Bencede yazım hatası yaptık diyelim 2 gün nicki düzeltmeyimi beklicez +1

Sayfayı Paylaş