Bug / Oyun hatasi Nick Ve Chat Sorunum

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Nokay tarafından 6 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Nokay

Nokay User

Merhaba oyuncu ve mod arkadaşlar ben nickimi görünmez nick yapmıştım sonrasında chat banı yedim ve açıklamasında ise nick değişimi sonrası supporta ticket atınız gibi bir ibare bulunuyordu neyse 1 gün sonra hesaba girdim eski nicke geri dönmüş dedim nicki değiştireyim saat hatası verdi şu saatten sonra değiştirebilirsiniz yazıyordu o saatte geçti fakat hala nickimi değiştiremiyorum ve chatim banlı aldığım hatanında resmini ekliyorum yardımcı olabilecekler yardım ederse çok sevinirim :) [​IMG]

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Nick değiştirme cezası almışsınız. Bu yüzden süresi dolana kadar nickinizi değiştiremezsiniz.

İyi forumlar.

3. Nokay

Nokay User

Süresini de belirtseniz ya gözünüzü sevdiğimm

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Süresini bilmiyoruz onu supporttan öğrenmelisiniz.

İyi forumlar.

5. Bir defa nick değiştirme yapınca yanılmıyorsam 48 saat sonra değiştirilebiliyor. Eğer bu süre içinde kalıyorsa ondan değiştiremiyor olabilirsin.

6. Nokay

Nokay User

Dediğiniz gibi olsa 48 saat hatası verirdi ama bu farklı ...