Nimesis Etkinliği Sıralama

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ••ŁΛИĐΞCØŦ••D€T™ tarafından 24 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyun ana sayfasınad Hall of Fame de nimesis etkinliği sıralaması görünmüyor. Etkinlik bittikten sonra mı görebileceğiz acaba sıramızı anlamadım ben? eğer sıralamaya giremeyeceksem hiç başlamam diye düşünüyorum görebilmeliyiz bence.

2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Etkinlik sıralamaları görünmüyor evet haklısınız. Muhtemelen etkinlikten sonra görülebilecek. Ve bu gizlemenin sebebini bilmiyoruz. İsteğinizi de rapora ekleyeceğiz.

İyi forumlar dilerim.

3. Raporlara eklerseniz güzel olur teşekkür ederim. Sebebini de paylaşırsalar çok iyi olur ona göre etkinliğe katılım gösterelim bizde :)

4. hile yapmasınlar diye gizleniyor plutus etkinliğinde yapılan uygunsuz sıralama yüzünden bu şekilde gizleniyor kanatindeyim

DraydiBoy bunu beğendi.
  5. Benim de aklıma o geldi 10 tane birinci oluyor onu engellemek içindir ama benim gibi ilk 100 hedefleyenlerde görüntüleme yapamıyor :D en azından sıralamada olup olmadığımı bilebilseydim keske :D

6. Bence fazla düşünme sıralamayı zaten otocular alacak ödülleri ne yazık ki..

7. ilk 100 e seprom ödülü var o yüzden uğraşıyorum zaten benim ne haddime hilesiz hurdasız sıralama :D