Duyuru Nimesis gemisi kalkan delme ozelligi dussun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___Nemo___ tarafından 3 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ___Nemo___

___Nemo___ User

Neden nimesise denge gelmiyor sab rsb yapiyoz adami gene kesemiyoz bu haksizlik bari nimesis ozelligi yuzde 8 ken yuzde 5yada 3 e dussun belki ozaman kullanilir butun serverler nimesisten sikayetci bizde tabi duzeltin su gemiyi olmadi gemiyi kaldirin

2. ___Nemo___

___Nemo___ User

Hadi onu gectim 4. Dk suruyor bi ozellik durmasi kotu bence o gemi

3. Merhaba,

Bu konu hakkında daha önce sizede söylediğim gibi, Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümünde konu açınız.

Gerekli desteği görmesi halinde , konu üzerine düşülecektir.

İyi forumlar.

4. Nesqik

Nesqik User

full 16 lwl base üstüne 5 tane full gemı rsb lıyo adam 2 seferde tek basına baseyı eksıyor darbesı full isteyene videoda atarım.Çileden çıakrttılar gerçekten oynamaktan soğudum kesemıyorum ya normalde kesebildiğim adamı kesemıyorum.

Son düzenlenen: 3 Temmuz 2018
  5. Merhaba,

Forumda link paylaşımı yasaktır linki kaldırdım, lütfen bu kurala uyarak cevaplarınıza devam ediniz.

İyi forumlar.

6. Nesqik

Nesqik User

link paylaşmadım yanlız foruma video ekledım ...

7. Achimenes

Achimenes User

neden bir gemiyi kesemeyince laflaniyorsunuz syborg ciktigi gunden beri ortaligin anasini aglattiniz bir gemiyi kesemeyince kazan kaldirmak bence sacma olmus sanki sizin oynadiginiz syborg cokmu dengeli bir gemi

8. ___Nemo___

___Nemo___ User

Bakin bu nimesis ozelligi biraz dusursunler gercekten cok eriyor denge geldi hammercwlavi kesemiyoz alinmadan soyleseydinizya bunlari hep gene aleigimizda soyluyonuz aninda aliyoz ertesi gun denge geliyor mesal ornek verdim bu nimesis ozelluk gemi cok iniyor kalkani paternastonu dusurun

Burda darkorbiti bize savunmayin modorotoer isin kolayina gidiyonuz hep bence yapmayin biraz ugrasin gerekli yerlere iletiyonuz diyonuzda gercekten iletiyormusnuz gozumuz gormuyor belkide oda yalan 3 . Yildir lag var laga cozum bulamadinz hep harmi atcaz bence gerek yok kuzey nasil takim lideri inanamiyom daha oyunu yonetemiyor anca biz iyi yonetiyoz diyorsunda kendileri kandirsnlar

Bide seruven kutulari guncelleme yapmissiniz ilk basta guzel etkinlik sonradan bozuyonuz denge getiriyonuz skaylab seprom 9.079 neremize yetcek bi gemi aciyoz ona da karisitorlar sepromlu gemi oda serom aliyoz sonra cikiyor bakin bakin gercekten sepromu neden guncelleme yaptinizki bence adaletsizlik 3-5 seprom bile aliyorduk onuda icimize ettiler 10.000 seprom geliyordu hesap acilana millet yararlandi biz yararlanamadan kapatildi aksine seprom gemiler ban yemedi cok adaletsizlik var oyuncu sayisi az diye banlamiyorlar

Kuiper bugu yapildi banlamadilar cok adaletsizlik var cok cok cark buguda yapmislardi halende var yani gormezlikten giykr bugpoint olan masumlara oluyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Temmuz 2018
  9. oben

oben User

aynı kazanlar syborg ve daha nice gemiler içinde kaldırılmadımı siz ozamanda böyle destek verdinizmi ben herzaman söyledim iyi düşünsünler taşınsınlar gemileri çıkarsınlar sonradan yamaymış bilmem neymiş yapmasınlar..sağ gösterip sol vurmasınlar ama yok biz e....k olduktan sonra semer vuran çok olur bak hiçbir konuda birlik olamıyor aynı düşünemiyoruz.kimin işine yarıyor tabiki do nun ...gelir agalar gelir bizde bu kafa oldukça daha çok yamalar gelir...

10. Daha türkçe yazmayı bilmiyorlar güzel türkçemizi katlediyorlar.Burdan gemileri şikayet ediyorlar.sizde o gemilerden olsaydı eminim şikayet etmezdiniz..herşeye bir şikayet..sayborg bitti şimdi sıra nimesi e geldi.. ***

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Temmuz 2018
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.