Geri bildirim Normal Plutus Kapısı Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 31 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Boss plutus kesmek için bir yöntem var mıdır? Tam canını azaltıyorum bir yavaşlatıcı atıyor sonra geçmiş olsun X-8'e gönderiyor beni. Ne uyuz bir etkinlik. İnsta ema hiçbir şey yaramıyor.

2. byeno7

byeno7 User

elinde solace ya da solace plus varsa onla gir o durumda dp basma özelliği işe yarıyor ayrıca battle repair bot ve backup shields kullanabilirsin

3. smoonrise

smoonrise User

4 köşedeki Şamandırayı kesdikten sonra iyanında gezen ilk mayınlı yaratığı kes sonra boos döne bir süre güve ile kesmeye devam et ve talon keser gibi vuruş mesafesi sınırında kal o mesafeyi doğru ayarlarsan yavaşlatıcı atmaz ama atarsa eğer mea ile yavaşlatmayı çöz ve kalkan konfinde farklı yöne kaç sonra yine yaklaş vuruş konfinde kesmeye devam et , boss insta açınca yeşil alana kaç peşine gelen yaratık varsa dp düşmesin diye yine kalkan konfine geç yeşil alan içerisinde gemi durumu iyi ise 2 tur insta açaması sonrası kesersin olması 3 turda kesersin . Y.tubeda skor videoları ve kapıyı yapma etkinliği tanıtma videolarıda var oradan bakıp kendi taktiğini oluştuarbilirsin .

4. Solace girdimde böyle etkinlik mi olur ya. Plutusun altında kalıyor warheadler bir yavaşlatıcı atsa patlıyorsun. Son hakta hallettim çok şükür biraz uğraştırıyor düşük bütçeli low olmuş.

5. SELGAE

SELGAE Guest

Merhaba,

Konuyla ilgili gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar :)

.Hakan. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.