Nostromo Diplomat - Nostromo Envoy Gemileri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve s1__ tarafından 21 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. s1__

s1__ User

Bu gemileri bildiğim kadarıyla oyunun şu döneminde elde etmenin herhangi bir yolu yok, fakat aldığımız modüllerin bu gemilere etki etme şansı mevcut. Belki benden başka eski gemileri seven ve çıkan modülleri deneyip, oynayan yoktur fakat bu gemilerin en azından belirli etkinliklerle Dükkan'a vs gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer benim gibi düşünenler varsa modlardan bunun hakkında merkez ekibe bir öneri yapmasını istiyorum.

2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde tekrardan düzenleyiniz.
    https://board-tr.darkorbit.com/threads/guencelleme-ve-fikir-havuzu-sistem-ve-kurallari-2019.142986/

İyi Forumlar.

3. s1__

s1__ User

düzenleme bölümünden anket eklenmiyor yalnız

4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Anket ekleme işlemini yapamıyorsanız konunuzu tekrardan oluşturunuz. Bu süreçte konunuz kilitlenerek arşive taşınmıştır. Konuyu tekrardan oluştururken bölüm kurallarına uyunuz. Konu raporlanmaya uygun olması gerekiyor.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş