Nostromo Diplomat - Nostromo Envoy Gemileri

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve s1__ tarafından 22 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Nostromo Envoy/Diplomat Gemileri Elde Edilebilir Olsun

1. Evet, bu gemiler elde edilebilsin.

90,0%
  2. Hayır, bu gemilerle oynayacak oyuncu yoktur.

10,0%
  1. s1__

s1__ User

Bu gemileri bildiğim kadarıyla oyunun şu döneminde elde etmenin herhangi bir yolu yok, fakat aldığımız modüllerin bu gemilere etki etme şansı mevcut. Belki benden başka eski gemileri seven ve çıkan modülleri deneyip, oynayan yoktur fakat bu gemilerin en azından belirli etkinliklerle Dükkan'a vs gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer benim gibi düşünenler varsa modlardan bunun hakkında merkez ekibe bir öneri yapmasını istiyorum.

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederiz. :) İndeks bölümüne eklenmiştir.

Kesinlikle bu gemilerinde artık ortalıkta olması gerekiyor. Raporlamaktan mutluluk duyacağız.

İyi Uçuşlar!

s1__ bunu beğendi.
  3. tryhardD

tryhardD User

Evet dedim, ancak cidden bu gemilerin oyunda artık kullanılabileceği bir alan kalmadı. Aslında tek kullanılma ihtimali olan gemi nostromo ambassador. Bu gemiyle de alakalı montajdan elde edilebilmesi hakkında açılmış bir konu da vardı. Ama ona da çok yanaşılmadı gibi duruyor. Yapılabilecek en iyi şey bence bu 2 geminin kaldırılıp nostromo ambassadora atılacak ufak bir buffla nostromo plus gibi çıkarılmasıdır. Hem eskiden almış/arkadaş davetiyle elde etmiş oyunculara da haksızlık yapılmamış olur. Hem de konudaki bu 2 gemi modül havuzundan düşer ve diğer gemilerin çıkma ihtimali arttırılmış olur. Belki biraz fazla olabilir ancak bu gemilere çıkmış modüller de nostromo plus/ambassador'a takılabilir hale getirilebilir.

s1__ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş