•NoThing•Lose• Kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve •NoThing•Lose• tarafından 4 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba Ben •NoThing•Lose•
    Darkorbite ilgim 2010 da başladı. 2010 dan bu yana zaman zaman kopmalarım oldu ama bırakamadım ilk olarak oyunu TR6 serverinde öğrendim şuan TR5 te devam etmekteyim.8 yıl boyunca bu oyun bana elbet birşeyler kattı. Bunlardan biride elindeki imkanları iyi değerlendirmek oldu. Yani önemli olan akıldır gerisi hiç :) Bunun yanında kattığı dostluk da cabası :)

Birazda kendimden bahsedeyim:

Ben 20 yaşında yazılım delisi bir öğrenciyim :D
    Herkesin bir hedefi vardır elbet benim ise mühendis olup kodların içinde boğulmak :D
    Peki senin hayalin ney ?

Herkese iyi forumlar dilerim ;)

2. HASAFET.

HASAFET. Guest

Selamlar,

Foruma hoşgeldin öncelikle hayallerinin peşinden koşmanı tavsiye ederim burası gelip geçici hayallerine ulaşman için her zaman önceliklerin gerçekler olsun oyun ikinci plan hatta en sonda yer almalı sonuçta oyun :)
    Aramıza tekrar hoşgeldin forumda güzel sohpetler geçirmen dileğiyle.

İyi Forumlar, iyi oyunlar dilerim.

•NoThing•Lose• bunu beğendi.
  3. hayalim asla gerçekleşmicek oyun içi adalet temenniden öteye geçmeyen adalet

•NoThing•Lose• bunu beğendi.
  4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Foruma hoş geldiniz, keyifli paylaşımlarınız ve hayalleriniz gerçek olur umarım :)

5. Hoş buldum :) ikinizde sağolun iyi vakit geçirmeniz dileğimle :)

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba, Kendinden bahsederken bir an "bu konuyu ben mi açtım ?" dedim kendi kendime :D
    Umarım kodların her zaman en az buglu olur. Bol şans...

HASAFET. bunu beğendi.
  7. Sağolun Modum Sizinde :D

8. başına iş almış bir arkadaş