NPC ' ler ve verdikleri ödüller

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve Minerva tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Minerva

    Minerva Guest

    Oyundaki NPC'ler


    NPC (Standart) Yaratıklar:


    NPCNPCÖDÜLLERİ
    GörüntüAdıKonumDarbe PuanıKalkanHasarHızTecrübeŞerefKrediUridiumHaritaya Atlama Kodları
    1a.pngStruenerX-1 /X-2800400202704001400 1 MMO:J1>J2
    EİC:J16>J15
    VRU:J24>J23
    2a.pngLordakiaX-2/X-3 X-4/ X-52,0002,0008032080048002
    3a.pngSaimonX-3 /X-46,0003,000150-2003201,60081,6004
    4a.pngMordonX-3 /X-420,00010,000300-4001253,200166,4008
    5a.pngDevolariumX-3100,000100,000900-1,2002006,4003251,20016
    6a.pngSibelonitX-530,00050,000750-10003203,2001612,80012
    7a.pngSibelonX-4200,000200,0002,250-300010012,80064102,40032
    8a.pngLordakiumX-5300,000200,0003,150-360023025,600128204,80064
    9a.pngKristallinX-6/ X-750,00040,000900-12003206,4003212,80016
    10a.pngKristallonX-6 /X-7400,000300,0003,750-5,00025051,200256409,600128
    11a.pngProtegitX-650,00040,0001,125-1,5004206,4003212,80016
    12a.pngCubikonX-61,600.0001,200,000Hasar Yok30512,0004,0961,638,4001,024
    13a.pngStrueneRX-840,00030,000350-5002803,2001612,00015
    Interceptor.pngInterceptor5-1 5-2 5-360.00040.00050075004025.00020
    Annihilator.pngAnnihilatör5-1 5-2 5-3300.000200.00015.00075.000128250.00065
    Barracuda.pngBarracuda5-1 5-2 5-3180.000100.0006.00015.0005690.00025
    Saboteur.pngSaboteur5-1 5-2 5-3200.000150.0004.00022.50072125.00045
    BattleRay.pngBattleray5-3500.000400.00010.000125.0002501.160.000175
    NPC (UBER) Yaratıklar:

    NPCNPCÖDÜLLERİ
    GörüntüAdıKonumDarbe PuanıKalkanHasarHızTecrübeŞerefKrediUridium
    Über_Streuner.pngUberStruener4-56400320016027032001632008
    Uber_Lordakia.pngUberLordakia4-51600016000526-726320640032640016
    Uber_Saimon.pngUberSaimon4-548000240001,200-1,60032012800641280032
    Uber_Mordon.pngUberMordon4-5160000800002,340-3,120125256001285120064
    qq.pngUberDevolarium4-58000008000008,200-9,30020051200256409600128
    Uber_Sibelonit.pngUberSibelonit4-52400004000006,350-8,7003202560012820480096
    Uber_Sibelon.png UberSibelon4-5120000080000015,900-21,200100102400512816200256
    Uber_Lordakium.pngUberLordakium4-52400000160000024,000-32,00023020480010241638400512
    Uber_Kristallin.pngUberKristallin4-54000003200007,600-10,00032051200256102400128
    Uber_Kristallon.pngUberKristallon4-53200000240000026,700-35,600250490000204832768001024
    Uber_StreuneR.pngUberStrauneR4-5160000800002,8002802560012851200120
    ubr interceptor.pngUber Interceptor4-5, 5-1, 5-2, 5-3480,000320,0004,000600 30,000100100,00080
    ubr baracuda.pngUber Barracuda4-5, 5-1, 5-2, 5-31,440,000800,00048,00040060,000100360,00080
    ubr saboutour.pngUber Saboteur4-5 5-21,600,0001,200,00032,00040090,000130500,000150
    ubr annihilator.pngUber Annihilator4-5 5-22,400,0001,600,00090,000320300,0002001,000,000220
    ubr batteray.pngUber Battleray4-52,640,0002,080,00012,800350320,0003004,000,000300
    BOSS NPC SSS

    NPC GörüntüsüNPC AdıKonumDarbe PuanıKalkanlarOrtalama HasarHızÖDÜL:
    Tecrübe
    ŞerefKrediUridium
    BossStreuner.pngBoss StruenerX-2 / 4-53,2001,600802501,600816004
    BossLordakia.pngBoss LordakiaX-2 / 4-58,0008,000263-3634003,200163,2008
    BossMordon.pngBoss MordonX-3 / 4-580,00040,0001,170 -1,56015012,8006425,60032
    BossSaimon.pngBoss SaimonX-4 /4-524,00012,000600-8003006,400326,40016
    BossDevolarium.pngBoss DevolariumX-3 / 4-5400,000400,0004,100-4,65016025,600128204,80064
    BossSibelonit.pngBoss SibelonitX-5 / 4-5160,000160,0003,175 -4,35030012,80064102,40048
    BossSibelon.pngBoss SibelonX-4 / 4-5800,000800,0007,950-10,60017551,200256409,600128
    BossLordakium.pngBoss LordakiumX-5 / 4-51,200,000800,00012,000-16,000200102,400512819,200256
    BossKristallin.pngBoss KristallinX-6/X-7 4-5200,000160,0003,800 -5,00034025,60012851,20064
    BossKristallon.pngBoss KristallonX-7 / 4-51,600,0001,600,00013,350 - 17,800250204,8001,0241,638,400512
    BossStreuneRR.pngBoss StrueneRX-8 / 4-580,00040,000140020012,8606425,60032
    DarkOrbit Forum Ekibi.
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş