NPC Ödülü - Ekstra Enerji

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ☼»Ŝ•Σ•R•F•R•İ•Ĉ«☼ tarafından 15 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

NPC ödülü ekstra enerji versin mi?

1. Evet

92,4%
  2. Hayır

7,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÇORBACI

ÇORBACI User

Fikir mantıklı ama darkorbitin işine gelmez belki sayıları düşürerek kabul edilebilir mesela kristallon 1 boss kristallon 4 uber kristallon 8 gibi.

2. Aslında dahada yükseltmeyi düşünüyorum ama en ideal kaç olur orasını düşünmek zor. Uberlerde ödüller paylaşımlı olduğu için buda öyle olacak ama miktarlar az.

Konuya bazı korsan npclerini ve soru-cevap ekledim düşünceleriniz nedir?

Birde miktarı artırmalımıyım Uber npclerde ödül paylaşımı olacak orası sıkıntılı gibi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Şubat 2016
  3. GREED

GREED User

Bence Tallonu 1 e düşürürsen konu mis olur :)

4. Tek kesmek herkes için kolay değil. Günde 750 tane kessek 1 zeta ederki bunu full biri tek başına bile zor keser.

GREED bunu beğendi.
  5. Ben dün akşam lordakium üzerinden kaba bir hesap yapmıştım ortalama 1500gg ye açsak 1500 lordakium yapar. Basit gibi gözükebilir ama ölüm gibi bir şey o kadar oturup kesmek. Yazdığın rakamlar yerinde kutu-katlayıcı gibi kolay değil biriktirmesi.

6. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

gördüğüm en güzel fikirlerden biri kesinlikl olmal +1 :)

7. GREED

GREED User

Ama 1 zetayı 1 günde yapmaya gerek yok ki :D

8. Mαтαdor

Mαтαdor User

Son zamanlarda açılan en değerli konu bence. Oyuna renk katması bir yana oyuncuyu oyuna bağlayan bir yenilik olur. +1

9. Aliens

Aliens User

Uberler paylaştırmasın. Dalan kişiye versin. Ve bu ödül gruba pay edilmesin. Rütbe gibi düşün.

10. ZupawN

ZupawN User

Sen bir gg enerjisinin ne kadar uridium olduğunun farkında değilsin sanırım :)

11. Aliens

Aliens User

Yani verilmesine karşısınız?

12. ZupawN

ZupawN User

Bir tane tallon indirim paketi ve vip ile neredeyse 4 enerji veriyor olacak. Bir tallon 5-10 saniyede patlıyor. Ondan sonra açılsın Alpha-Beta-Gamma, yükselsin rütbe puanları. Bu arkadaşlar da yeni konu açar "rütbe puanları çok yükseldi banlayınnnnn" diye :)

13. Aliens

Aliens User

Yalnız bilmem farkında mısınız oyun ölüyor. Bu oyunu bir nebze renklendirebilir. Çünkü gelen yapamayınca gidiyor.

14. Akşam olsun bi düşünüyüm ama gruba kesinlikle paylaştırılmalı gruba teşvik olur.
    Full gemiyle x4 sıkıyorsan 5-10 sn olur tabi. Konu hakkında fikrin var mı peki? Düzeltilmesi yönünde.

15. ÖMER.E

ÖMER.E User

Bence gayet uygun değerler bunlar sadece ekleme olarak uber lodakiada olmalı 1 puanla :)

16. Uber lordakia bulmak koskoca haritada zor olsada kolay kesildiği için bazı kişiler beğenmeyebilir.

17. Uberlordakia/saimon olmasın düşman bulucu ile çok seri kesiliyor. Grup olayını bence şöyle düzeltmelisin diyelim iki kişi grup oluşturduk lordakium kesiyoruz. Lordakium 1 tane verdiği için ilk dalana vermeli. Kristallon kestiğimizi düşünelim 2 tane verdiği için eşit paylaştırsın. Böylece 4-5'te grup şeklinde her gelen npcyi kesme dönemi geri gelir.

18. Hala rütbe puanının yükselmesinde yok bir gg ne kadar uri biliyormusun diyorsun kardeş gel mantıklı düşünelim biraz senle bu oyun online yani çevrim içi diğer gerçek oyuncularla beraber oynanabilen bir aksiyon-shooter oyunu macera ve atış , nişancılık oyunu yani sen kendi oynadığın bu oyundaki kişi sayısındaki azalmanın farkında değilmisin mübarek :D bu şekildeki bencil düşşünceleriniz yüzünden yeni gelenleri kesip kesip oyundan soğuttunuz palaya girdiniz rütbe kasıcam diye palada adam kestiniz yetmedi chatte höyt diyene kırmızılar yakıp ego tatmin ettiniz bir gemi kesip saatlerce chat başında çekirddek çitleyip lafını ettiniz bu oyun kusura bakmayın ama bu değil yani ...

Bırak diğer insanlarda oyundan zevk alsın ve girer girmez yok abi ben bunu beceremem diyerek çıkıp gitmesin siz ve bizler bu şekilde devam ettiğiniz sürece kendi popülasyonunuzu bu şekilde kendiniz bitiriyorsunuz bu kafayla devam edersek :

IRAMAZAN:çıksana porttan açılsana bir kesiyim seni hadi
    İRECEP:besleme gelsin dur çıkacam sen bekle geliyorum
    IRAMAZAN:hep öyle olur zaten kesemiyorum demiyor da hadi kumda oyna
    İRECEP:cm arkadaşı incelrmisiniz hakaret ediyor . ben seni hep keserim yavrum
    x[CM]: IRAMAZAN İRECEP yasaklandı.

3 , 4 arkadaş boş haritalarda gezip rütbe kasarsınız daha sonra bir bakmışsın bigpoint tr sunucularındaki hizmeti durdurmuş. Bunlar olmayacak şeyler değil bugun bir çok oyunun düştüğü durum budur bizim oyuna ve oyuncuya saygısızlığımız yüzünden.

19. ZupawN

ZupawN User

Yaşı
    Yasin kac bilmiyorum ama uslubun hosuma gitmedi. Neyse o konuyu es gecersek, serzeniste bulundugun tum konulari gun gecip sen guclendiginde sen de yapar hale geleceksin. Palada dusman kesme gorevi var ne yapsinlar kesmesinler mi? Ayrica boyle bir olay hayata gecirilse bu durumda guclu gemiler yuzunden tallon falan kesemez duruma duserler gucsuz gemiler. Aradaki fark git gide buyur. Tabii siz cok sığ dusundugunuzden ileride olabilecek olaylarin farkinda degilsiniz. Esit duzeyde gucsuz oyuncular arasinda npc calma olaylari artacak. Guclu oyuncular su an tallon kesmeye tenezzul etmiyor. Boyle bi durumda guclu oyuncular tallonlara lokumlara yoneleceginden emin ol gucsuzler daha da zor durumda kalacak. Yoksa benim acimdan bir sikinti yok ;)

20. Ne güzel konuşmussun bak seninde bakış açın bu yönde demekki herhangi bir kötü kelime veya rencide edici bir cümle kurduğmu düşünmüyorum burası bir forum eleştirilceğiz eleştirceğiz elbette bişeyler paylaşıyor önerilerimizi sunuyoruz yaşa başa geliceksek oralara kadar çok mevzular vara bu oyunu almanya beta serverinden beri oynuyorum ben 3 5 günlük oyuncu değilim 2006 da tr ye server açıldı bizler yaydık arkadaş çevremize oturduk yıllar geçirdik başında oyuncu bilinçli oyuncu olmadıkça zaten düzelmez hiçbirşey sen diyorsunki adam gelicek tallon çalacak adam gelicek şunu yapıcak full gemi 2 gg için oturup tallon çalıcaksa vay onun oyunculuğuna eşit seviyedeki arkadaşlar arasında elbetteki çekişme olucak buda kaybettiğimiz kılan anlayışını geliştirip eski darkorbiti önümüze sunacak sebep sonuç ilişkisi kurmak bukadar zor olmasa gerek bu oyunu ticari amaçlı kullananların elbette işine gelmeyecek bir şey bu kadar serzenişte bulunman düşündürücü gerçekten ?. Yaş baş mevzuları seni aşar oyuzden oralara değinme hiç senin uslubun benim hiç mi hiç hoşuma gitmedi ama yapacak birşey yok elbet seninde klavyen var benimde iyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.