NPC Ödülü - Ekstra Enerji

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ☼»Ŝ•Σ•R•F•R•İ•Ĉ«☼ tarafından 15 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

NPC ödülü ekstra enerji versin mi?

1. Evet

92,4%
  2. Hayır

7,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ZupawN

ZupawN User

Sohbeti devam ettirmenin gereksiz olduğu kanısındayım.

2. Aslında burada en çok hasar verene öncelik vermek daha doğru olmaz mı? Yardımcı olmak isteyende grupsuz arkadaşına npc keser zaten.

Arkadaş konumun iyiliği için tartışmayalım :) zaten şimdiden oylar üst düzeyde. Herkesin görüşü kendince güzeldir ne kadar uğraşsanız da değişmez.

3. Eğer ileride parti yaratıklarına gg eklemeyi düşünürsen cubi ice vs. hasar konusunu parti yaratıklarına uygulamak daha adaletli olur. Gruplarda seviye sistemini olduğu gibi kullanabiliriz; yüksek seviyesi olan daha çok alır mantığı. Ben şunu istemiyorum diyelim uber tallon kesiyorum milyonlarca x4 ü olan biri gelecek 150 200 vurup gidicek. Asıl adaletsizlik burada başlar tartışmalara eski mantıkla tallonumu çaldın yaktım kırmızıyı mantığını da geri getiririz.

4. Uberler ilk sıkan kişi veya grubun olsun gruptakilere dağıtılsın. Gruba dağıtımda en fazla hasarı verene olsun?

5. O zaman önce şu uberleri bir oturtalım yerine fikirlere taş koyuyor. Normalde rütbe, dosya, güçlendirici ilk saldırıya geçen kişiye gider. Şimdi %100 olasılıklı bir ödülü yaratıkların ödülüne eklemeye çalışıyoruz. Grupsuz uber kestiğinde ne kadar hasar verirsen o kadar ödül alırsın onlarda birer parti yaratığıdır. Grup dışında ilk dalana gitsin diyelim ki yandan geçen oyuncu bizden prim yapmasın. Grup içinde uber kesimi de seviyeye göre olmalı. Hasar sistemi mantıklı gözüküyor evet herkes hak ettiğini alacak ama ben arkadaşımla grupta iken eşit dağılım istiyorum. Bu işin en iyi çözümünü bana sorarsan artık grup sisteminde, biriyle grup olabilmek için seviye sınırı ve gelen ödülü paylaştırma şeklini değiştirecek bir buton gerekiyor. (Eşit olarak paylaş - Seviyeye göre paylaş - Hasara göre paylaş) Bunlar arasında geçiş yaparız herkes istediği gibi mutlu olur. Açıkçası konuna değer veriyorum düşünmeye çalışıyorum ama sürekli çıkmaza giriyorum şunu şöyle yapsak buna ters düşüyor gibi bir sürü fikir çatışması yaşıyorum şuan.

6. Bu grup ve uber olayı karıştı :D Konuyu hep beraber düzenleyelim istiyorum ama buna bi tam çözüm bulamadık gibi.

Normalde gruba ödül dağılımı seviyeye göre mi?

7. Aynen uber sistemi çok karıştırıyor ortalığı :D Grup sisteminin seviyeye göre olması en mantıklısı olur.

8. En iyisi şimdiki sistem nasılsa gruba ona göre dağıtsın.

9. Acaba Bp'nin geliştiricileride zamanında bizim gibi çıkmaza düşmüşler midir :p Aklımda çok çılgın bir şey var 4-5 içinde adım attırmayacak söylesem mi bilemiyorum. :D

10. Konuya katkısı varsa söyleyebilirsin :)

11. Diğer arkadaşların görüşlerini okuduğumda oyundaki güç dengesinin bozuk olması buram buram suratıma çarptı. Kristallon lordakium kesemeyecek olmalarından bahsedilmiş. O zaman bizde seviye sınırı koyalım? +21 seviye geneli çok yüksek rakamlarda hasar çıkartıyor. Onlar alamasın yani davul bile dengi dengine hesabı uberden alabilsinler sadece? Buna benzer sınırlamalar getirilebilir.

12. Ödüllerin seviyeye göre yüksek veya düşük verilmesini düşünmüştüm biraz ama iyi düşünmek lazım ama yarına kaldı artık :)

13. Herkesi mutlu etmek zor en iyisi için defalarca düşünmek ve açıkları olabildiğince kapatmamız lazım. En sonunda ortaya Bp'yi de mutlu edeceğine inandığım bir yenilik ortaya çıkacağına eminim.

14. EgitBaBa

EgitBaBa User

çok iyi bir fikir hata süper olur bence olumlu oy kulanıyorum

15. Desteklere devam.

16. Uber StreuneR' de eklemelisin :) Uber krisin yerini alabiliyor.

17. Uber krisin yerini alabiliyor derken?? Güç olarak eşit mi diyon?

18. Evet ona yakın. Roketle beraber 7-8k atıyor.

19. 2 Enerji yeter sanırım.

20. 1 yada 2 ona sen karar verirsin :p:D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.