Öneri Npc Skoru Sayacı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 24 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

ne dersiniz

1. evet

79,3%
  2. Hayır

20,7%
  1. merhaba
    Düşman gemisi kestigimizde Tyrannos tasarımlarda geminin üstünde bir sayaç beliriyor
    bu neden Mindfire kestigimizde sayaç olarak işleyen tasarımlar gelmesin ?
    biraz kötu bir montajla mesela mor rengi temsillen mindfire için yapılabilir pvp var neden pve olmasın ?
    diger npcler içinde npc ile özdeşleşen renkler gelebilir ?

Luminous ve ateistkeci bunu beğendi.
  2. RobinKudin

RobinKudin User

Neden olmasın :)

yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu kurallara uygun bir şekilde açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu İndex'e eklemiş bulunuyorum. Gerekli desteği alması durumunda forum raporuna ekleyeceğiz :) Bu arada, biraz daha açıklayıcı olması adına konu başlığınıza ufak bir ekleme yaptım.

İyi forumlar.

4. Bi bu eksikti zaten :D ama PvE ciler için +1 vereyim bari :D

5. Kulağa hoş geliyor ama bir açıdan düşününce de herkes farklı bir npc den sayaç efekti çıkarıyor düşünün oyun esnasında biri devodan biri bos talondan falan karmaşık olabilir , bahsettiğin mind gibi belli başlı npc ler için belki uygun olabilir çok derine inmezsek :D ( Aslında biraz daha düşününce çok spesifik bi özellik gibi geldi sırf mind kasıcam diye veya invoke için tasarım kullanıcam falan o sırada ilginç valla başkalarının yorumlarını da merak ettim :) )

hσpє ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  6. Yenilikçi bir fikir. :)

7. hσpє

hσpє User

Tam olarak bunları yazacaktım, dedim ki illâ ki başka birisi yazmıştır. Tam üstüne basmışım :) Arkadaşa sonuna kadar katılıyorum, belli başlı yaratıklar için olursa çok güzel olur.
    +1

yılmazcan47 ve Grandmaster. bunu beğendi.
  8. konu güncel

9. Mindfire yüzü görmüş olsaydım evet diyebilirdim, bence gereksiz. Bi prestiji yok. Katılmıyorum gereksiz kirlilik, herkes kafasında rakamlarla mı gezsin haritada

10. neden olmasın pve güzel olur

Sayfayı Paylaş