Nvidia 950m vs 960m

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ☼»Ŝ•Σ•R•F•R•İ•Ĉ«☼ tarafından 7 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“

1. Vatana götürüp taktırırsın ?

Böyle bir şey var mesela ?

Yada aldığın yere gider oradan taktırırsın ?

2. Olay takmak değil bizimkilerin kabul etmesi

3. O durumları çok iyi bilirim ben bu makinayı çok zorluklarla aldım sen onların eline bakarsan hiç bir şey alamazsın benden demesi ne yapacaksan gidip araştırıp kendin yap et.

Bizimkiler güya bana 5 senedir laptop alacaklardı para biriktirdim birazda bizimkiler destek çıktı gittim vatandan aldım.

Yani iş sende bitiyor yine ama benden demesi sürekli bilgisayar bilgisayar deyip durma onları sıkma bu sefer vazgeçerler hiç alamazsın bende öyle oldu :D

Bilgisayara izin veriyorlar mı ? Tamam öylece dursun o karar daha bir şey söyleme paranı biriktir git kendin taktır beyin bedava kullanmasıda bedava ama biraz saksıyı çalıştırmak lazım çakal olman lazım yoksa kalakalırsın :D

4. Laptopu seçtik istediğimiz indirim gelirse alacaz inş daha fazlası kalsın:)