Nyx Özel Görevler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 10 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Fikri beğendiniz mi ?

1. Evet

89,3%
  2. Hayır

10,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ALTINDA KAL: 1 GÜN 12 SAAT

EN FAZLA 3 KEZ İMHA OLABİLİRSİN. kaldırılsa olsun yoksa olmasın ugraşmayalım

2. kardeş bu göreve harita eklemek lazım yoksa buglu olur adam görevi alır gider low kapısına ne kesilir ne bir şey olur

3. eğer bir önceki sayfaya gidersen asıl fikri görebilirsin :D yani lowda kalarak yapılcak bir görev değil.
    daha önce de dedim yine diyorum ÖDÜL: CİTADEL!!!!
    mantıklı olsana ya allah aşkına! direk herkese bedave citadel dağıtsınlar bari.
    hem 1gün 12 saat neyine yetmiyo! eğer citadele gidecek sağlam bi gemin de varsa günde 2kezden fazla imha olmazsın. ha dersen ki en pahalı gemi olduğundan sağlamdır diye istiyom o zaman al yanına bi albay hiç patlama.
    citadel için de basit bi görev bekleme burda kabul edilse 1500 evet oyu bile alsa darkorbit yapMAZ!

4. Tamaaam tamaaaam.

Son kez Dayanıklılık Testini güncelliyorum. Birdaha güncellemem.

5. Dayanıklılık Testi

Korsan sektöründeki labirentleri herkes bilir. Çok zorludur ve korsanlar pusu halinde geçenleri yok etmeyi bekler. Yanlardan geçemiyoruz çünkü onların özel mayınları bizi tahrip ediyor. Mayınlardan geçmek için gemiler ile dayanıklılık testi yapıyorum .... eğer kabul edersen , mayınlı bölgeden geçip ne kadar dayanıklı olduğunu test edebilirsin !

Şu görevlerden birisini tamamla ;

5-1 SAĞ rotadaki mayın tarlasından geç

5-1 SOL rotadaki mayın tarlasından geç

Ölmemelisin !

> 5.500.000 Credits
    > 10.000.000 TP
    > 1 >Citadel< Ağır zırhlı kruvazör

şimdi oldu d..

Saygı Satın Alınmaz , Kazanılır ! -------> #tнєℓαѕtѕαмuяαι

Düşman şirketlerin bazı zengin paralı askerleri bu sistemin etrafında şirketinin pilotlarına laga luga yapıyormuş. Onları roket kilidini açık bırakarak sesleri ile taciz ediyorlarmış. Bu sistemde KABADAYILARA YER YOK ! Git ve onlara saygının para ile değil , silah ile alındığını göster !

10 Düşman oyuncu imha et !

| 2-5 Haritasında

| 2-6 Haritasında

| 2-7 Haritasında

| 2-8 Haritasında

| 4-4 Haritasında

| 4-5 Haritasında

--- --- --- --- --- --- --- --- --- odul ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 May 2014
  6. Şahsi düşüncem çok güzel olmuş. Ama şu mayınlı alandan geçince Citadel verilmemeli diye düşünüyorum :) Onun haricinde pek bi eksiği yok oyum olumlu devamını bekleriz ;)

C☆-AYYILDIZ-C☆ bunu beğendi.
  7. Hala rüya görmeye devam diyorsunuz ya keşke - basılsaydı su konumda aç gözlüsünüz aç!
    Böyle basit bir görev için Citadel istiyorsunuz!
    Nası bir tek taraflı düsünce seklidir zamanında o gemiye binlerce uri sayanlar şu sıralarda milyarlarca credi basanlar ne yapsın???
    O adamlara yazık değilmi?

Oh ne güzel ya geç 3-4 mayının içinden kap citadeli
    O zaman ben de bi görev koymak istiyorum;
    10 kez kalkan yüklemesi ve 10 kez savaş tamir robotu kullan ve AA bi dk çok oldu demi yılmaz sen uğraşmazsın şimdi değiştiriyim;

BİRİ KALKAN MI DEDİ?

Uzmanlarımız tamir ile ilgili sıkıntılarınızdan haberdar oldu ve müthiş bir KAMPANYA başlatmaya karar verdi! Bir savaş sırasında 3kez insta kullan ve müthiş ödülü kap!

BİR SAVAŞ SIRASINDA 3 KEZ İNSTA KALKAN KULLAN!

DİKKAT ET: EN AZ 2 ÜYELİ BİR GRUPTA OLMAK ZORUNDASIN!

> 15.000.000 TP
    > 15.000 SP
    > 5.750 Uridium
    > 1 adet >Aegis< gemisi kazan (!)

8. Farkettiyseniz güncelledim.

9. Zaten lafım Yılmaza merak etme gördüm o güncellemeyi. Böyle üsengeçlere sinir oluyorum sanki citadeli olan adamlar oyuna başlıyo eğitimi yapıyor rastgele bi kutu açıyor bakıyor citadel!
    Bu ne meraktır citadele

10. Saygı satın alınmaz , kazanılır !

Güncellendi !

11. bu gorevde guzel citadel kapı için istiom + maınalr dendim geçemdeim ani fln geldi ynia zor alını 2-3 mayın degdgin dp sıfırlıo

o kolay 10 kez kalkan yüklemesi ve 10 kez savaş tamir robotu kullan bu da eklensin arkadaşın hatrına ne yapalım 2-3 gunlukten vazgeççez :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 May 2014
  12. feci kalkan lazım ben 700k kalkanla geçmeye çalışsam alırım aslında citadeli nasılsa full bo2 :) güçlendiriciylede can filan kalp düzeni xd alırım ben bunu citadel veren görev olurmu yahu.300.000 Urudiumluk görev :D

13. Beni anlamıyosunuz o zaman aegisi olan kişinin direk citadeli olurdu. Ama arkadaş konuyu güncelleyip daha olası bi ödül getirdi ona tesekkur ederim.

14. Tmm anladım benim gözümdenkaçmış :)

15. hız dismes
    en patşlarsın otomatikmen hızla kaçıon az hasar alıon anihlator sana dalca onlarda var

16. Ya benim gemi sağlam fazla takılmayın şişek tasarımı filan hallederim ama görevler gelirse tabii :)

17. ge
    lsin yaw :D

18. Aynen bi zahmet gelsin :) Özledim NYX babayı :D

19. Nyx Baba ? Nyx kadın arkadaşım :)

Konu UP !

Son düzenlenen: 16 May 2014
    BlackGhost™ bunu beğendi.
  20. Kadın mı ? Olsun ben yine de özledim bu konu sonuna kadar destek görür umarım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.