Öneri O da Ne Galaksi Gate Parçaları Satışta!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [-ASLANBEY-] tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Galaksi Gate parçaları satışa sunulma Fikri Nasıl?

1. kesinlikle olmalı (iyi fikir)

62,6%
  2. olabilir (fiyatlar ya da oranlar düzeltilirse çok iyi olur)

20,7%
  3. olmasını istemem (banane uğraşsın herkes)

16,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. değerli arkadaşlar hepinizin malumu paladyum toplamak ve kapı açmak hiç kolay değil ve bayağı emek lazım. üstelik kapının açılmasına bi kaç parça kalıyor da yüzlerce gg basıyorsunuz açılmıyor. işte böyle durumlarda işimizin daha da kolay olması ve sinirlerimizin boşalmaması için galaksi gate parçaları satışa çıkıyor! tamamlayamadığımız son parçada işimizi şansa bırakmamak için Darkorbitin bize teklifi var. 1.000 Uridyum karşılığında tamamlayamadığımız bu son parça bize satılıyor ve kapı tamamdır. her parça için ücret 100' er artıyor ve ayrıca sırf uridyumla bütün parçaların alınmaması için toplam kapı parçasının sadece%10 u (küsürat lehimize tamamlanır) satışa sunuluyor. yani;

Alpha Gate: 34 Parça - tamamlayamadığımız son 4 parça
    Beta Gate: 48 Parça - tamamlayamadığımız son 5 parça,
    Gamma Gate: 82 Parça - tamamlayamadığımız son 9 parça,
    Delta Gate: 128 Parça - tamamlayamadığımız son 13 parça,
    Epsilon Gate: 99 Parça - tamamlayamadığımız son 10 parça,
    Zeta Gate: 111 parça - tamamlayamadığımız son 12 parça,
    Kappa Gate: 120 parça - tamamlayamadığımız son 12 parça,
    Lambda Gate: 45 parça - tamamlayamadığımız son 5 parça.

örneğin Alpha'mız 30/34 son 4 parçayı almak istiyorum.
    4.parça: 1.300 U
    3.parça: 1.200 U
    2.parça: 1.100 U

Son parça 1.000 U
    toplam: 4.600 Uridyuma son 4 parçayı alıp kapıyı açmış olduk. kronos günlerinde özellikle bu teklif bizim için daha cazip olacaktır. konuyu güncel tutmak adına yorumlarınızı esirgemeyin.

Son düzenlenen: 28 Aralık 2013
  2. Eski forumda bunun gibi bir fikir vardı.

Fikre gelicek olursak, son parça sorununu aşarız diye düşünüyorum.

Güzel Fikir.

3. Bu fikrin ilk benim aklıma geldiğini zannetmiştim :) yoksa konuyu açmazdım. yorumunuz için teşekkür ederim :)

4. DuoTırs

DuoTırs User

Güzel hazırlanmış ve mantıklı bir fikir , umarım gerçekleşir .

[-ASLANBEY-] bunu beğendi.
  5. Bence olabilir malum kapı ihtimalleri göründüğünün çok daha altında olduğu için işimize yarayabilir. +1

6. bence fikrin kimin olduğu değil olabilirliği güzel kardeşim iyi düşünmüşsün olmalı diyorum

7. Bu konu bir harika dostum ;)

8. KARANLIK

KARANLIK User

Bende destekliyorum ancak bunun bir alım sınırı olmalı vb artık bunlarıda düşünmelisiniz :)

9. alım sınırı derken net olarak anlayamadım sn. modum biraz daha açıklayıcı olabilir misiniz ? yorumunuz içi teşekkür ederim ayrıca :)

değerli arkadaşlar fiyat ya da oran konusunda oy kullanmışsınız. sizce fiyatlar nasıl olmalı bunu belirten yorumlar yaparsanız hepimiz için uygun bir sonuç ortaya çıkabilir hem de konu güncel olur ve belki de gerçekleşebilir :)

dipnot: fiyatlar konusunda ikincil düşüncem tüm parçaların 2.000 uridyum olması olabilir tabi yine tamamlayamadığımız kapı parçalarının yüzde onu sadece sadece satışa çıkar. ilk önerimde vurgulmak istediğim şey son bi kaç kapı parçasının zorluğu ve alınabilirliği.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Aralık 2013
  10. Güzel fikir, aylardır Alfa kapısını açamadım aslında iyi bir çözüm olur...
    +1

Not: Bence de alım sınırı getirilmeli örn. 5 parça

11. her parça için ücret 1.000 er artıyor ve ayrıca sırf uridyumla bütün parçaların alınmaması için toplam kapı parçasının sadece%10 u(küsürat lehimize tamamlanır) satışa sunuluyor.
    yazısının bu kısmında belirtmek istediğim şey de bu zaten. tüm parçalar satışta değil sadece toplam kapı parçasının %10 u satışa sunuluyor yani;
    Alpha kapısı için 30 parça tamamlayana kadar son 4 parça yı alamıyoruz. :)

Wesley_Sneijder_13 bunu beğendi.
  12. Makul, sınırlama fikrini geri çekiyorum.

13. one.

one. User

bence fiyatı ufak bi miktar azalmalı yada 1000 er artçağana daha azartmalı ama yinede iyi bi fikir

14. -onur5000-

-onur5000- User

Güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık +1

15. KARTAL271

KARTAL271 User

oolabilir bütün kapılar son 10 parca öyle olsa parca başına 1000 uri olsa iyi degilmi :)

16. Fikir Guzel desteklıyorum ama fıyatlar bıraz kabarık sence oyle deyılmı ? :)

17. Değerli Arkadaşlar Fiyatları Güncelledim. Bi de böyle bakın sizce uygun mudur?

18. Şimdı Olmus Elıne sağlık :D

19. [alpha kapısı parçalarını nerden bulabilirim alpha kapısı16 parçası

20. oo 16 parçağı nerden bulduysan aynı sekılde

Necronator bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.