Öneri O da Ne Galaksi Gate Parçaları Satışta!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [-ASLANBEY-] tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Galaksi Gate parçaları satışa sunulma Fikri Nasıl?

1. kesinlikle olmalı (iyi fikir)

62,6%
  2. olabilir (fiyatlar ya da oranlar düzeltilirse çok iyi olur)

20,7%
  3. olmasını istemem (banane uğraşsın herkes)

16,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bencegüzel bir fikirama ne yazıkkıbu begenilen şeylerin dahi neredeysehicbiri gerçekleşmiyor bence bıgpoınt bunu yapmazma yine de +1

[-ASLANBEY-] bunu beğendi.
  2. one.

one. User

harika olmuş. kesinlikle böle bişey yapılmalı.

3. lordm0zart

lordm0zart User

zeta'nın son 2 parçasına 50 bin uridium verdim

4. tabi olabilir ama biraz daha geliştirilsin.Önüne gelen kapı yapmasın.

5. son bi kaç parçaya kadar gelen bi dünya gg harcamıştır zaten 'önüne gelenin kapı yapması' ile ne alakası var anlayamadım? ayrıca tüm parçalar satılık değil yüzde onu satışa sunulacak. bi oyuncu zetanın 109 parçasını yapabiliiyorsa son iki parçayı satın alabilmesi hakkı olmalıdır diye düşünüyorum. siz son parçayı çıkartamının zorluğunu yaşamadınız galiba mesele o zorluğu kolaylaştırmak.

6. KARANLIK

KARANLIK User

Fikirleri gerekli yerlere iletmeden bunu bilemeyiz.Ayrıca fikirin oyuna uyumluluğuda önemli.Biz destek gelirse merkeze iletiriz.Gerisi onlara kalmış :)

7. kesinlikle süper bir fikir alpha 33/34 kaldı kapı açıyorum beta 3 ten 17 ye kadar geldi 1 alpha gelmedi :)

8. aynı şeyleri yaşadım :) gamanın 8 parçası kalmıştı. o son 8 parçayı bulmaya çalışırken 2 kez alfa açtım :)

fenerbahçe1907 bunu beğendi.
  9. zetanın 100parçası 1500ggson11 parça 500gg

Şu merkezde oyunu oynayıpda ful olmayan bir kişi olsaydı eminim yeniliklerin çığu kabul edilecekti... Hiçbirşeyi yapmıyorlar ki anlamıyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ocak 2014
  10. benim merak ettiğim şey forumda yer alan bir fikir hiç uygulamaya geçirilmiş midir?

11. Ğ
    Benim gözlemlerime göre Tr forumundaki konulardan hiçbiri uygulamaya geçirilmemiş. Şu ana kadar ben 100den fazla konu açtım ve hiçbiri yok;) bi burda oyunun düzelmesi için uğraşıyoruz ama bu merkez denem yer bizi takmıyor kardeşim yani biz bunları rüyamızda görürüz. Ki başıma böyle birşey geldi rüyamda görmüştüm yemin ederim :)

12. CadaWre

CadaWre User

Peki uygulanacakmı böyle şeyler ?

13. CadaWre

CadaWre User

Satılacakmı onu soruyorum ?

Çok iyi olur satılırsa .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Şubat 2014
  14. Güzel Fikir Ama sadece son parça değil Bütün parçalardada olursa Daha güzel Olur +1

15. Saçma olur kardeşim, bir çok insan kapıyı uri için yapıyor, yada beyaz için. Ona o kadar uri harcayacak adamın kapıda ne işi var diye sorarlar. Kapının bi espirisi kalsın ki oyun olsun. Özellikle palladium boşuna konulmadı oyuna, uri atmak yerine pala toplayarak daha hesaplı bi şekilde kapı açalım diye konuldu

16. KARANLIK

KARANLIK User

Bunu bizler bilemeyiz gerekli destek doğrultusunda merkeze iletebiliriz ancak :)

17. fbrecep123

fbrecep123 User

bencede 1 senedir alphanın 4 parçası var açamıyorum :D

18. manyak olurr yapılsın çok fazla pozitif oy var :DDD

19. fbrecep123

fbrecep123 User

maalesef her çok oy alan fikiri yapmıyorlar onların zevkine göre yapılıyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.