Öneri O da Ne Galaksi Gate Parçaları Satışta!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [-ASLANBEY-] tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Galaksi Gate parçaları satışa sunulma Fikri Nasıl?

1. kesinlikle olmalı (iyi fikir)

62,6%
  2. olabilir (fiyatlar ya da oranlar düzeltilirse çok iyi olur)

20,7%
  3. olmasını istemem (banane uğraşsın herkes)

16,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. o zaman bütün heyecanım söndü :(((

2. Güzel bir fikir :D

3. zaten kapılarda spn parçaları tamamlamak için millet 50-100k uri kasıyor ve bunu oynıyarak yapıyor ... sana sorarım bu kadar uridiumu kasmak için aktif olacaksn oyunda ve şirket bundan para kazanacak .. sence bu gözardı ederler mi ??

4. evet dedim ancak c ile alınsa iyi olur...

en azından alpha beta ve gama için c...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Mart 2014
  5. anlamamakta neden ısrar ediyorsunuz!! bütün parçalar mı satılsın diyorum. son parça zorluğu herkesin bildiği bir şey. apis ve zeus gibi tamamlanmıyor kapılar. 17.parça 39.parça gibi kapı parçaları olduğu için çarpan oluyor ggler. o çarpanların tekrar kapıya dönüşmesi tamamen şans işi. forumdaki birçok üye şans olayından nefret ediyor. 1000 anahtar açıyorsun 1 tane lf4 çıkıyor mesela. Do da bunun farkına vardı. açık artırma usulu değişti. yakında lf4 apis zeus gibi şeyler de açık artırmaya gelirse şaşırmayın.

pala denen şey var ama ben zetanın son parçasını bulmak için 500 tane gg bastım bu da 500X15=7500 pala demek. okadar pala kaç saat demek farkında mısın?? saatlerce pala toplayacağıma 1 iki parça için vereyim 1.000 U alayım ve kapımı bitirip operasyona falan gideyim daha çok oyunda aktif olmuş olmaz mıyım?.

kimse zorla o parçaları satın al demiyor. Urıdyumu olan almak isteyenler için bir teklif. Do belkide sadece Vip,ler için yapar bilemiyorum. olumsuz oy kullanan arkadaşlara saygı duyuyorum. ancak olayı anlamayıp saçma diyenleri hiç anlamıyorum. !!

Son düzenlenen: 20 Haziran 2014
  6. olabilir fiyatlar oranlar ıvır zıvırlar değişirse

7. KARANLIK

KARANLIK User

Karşılıklı üslublarımızda biraz daha dikkatli olalım lütfen.İyi forumlar dilerim.

8. Güzel fikir inşallah yaprlar

9. Uzun zamandır yoktum takip edemedim, fikir hala iş görür mü ? :)

10. Kardeşim fiyatlar düşmeli ya da creditsli alınmalı adamlar 1k uriye çarpanla açıyorlar zaten son 4-5 parçayı gerek olmuyor ya da bütün parçalar 1m credits den satılabilir bu fiyatta hem daha uygun olabilir ama bütün parçalar olmalı böylece oyuncuların işi kolaylaşır

11. 1K Uriye nasıl açılıyor biraz aydınlatırmısın benim 10k uri gidiyo da bazen açılmıyor. Kredi işini çoğu kişi kabul etmez adam para verip uri çekmiş, pala toplamış kapı yapmış.

12. Eyyüp47

Eyyüp47 User

yaf yürü git.zaten rutbeler almis basini gitmis.halen ne zirvaliyosunuz...

13. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

isin guzelligi kacar,biraz sans denk gelmesi, o heyecani amaci biter...zaten haritalar berbat ,bir kapilar kaldi duzgun yapabildigimiz ona mudahele edilmesn bari....adam low da kascak uri son parcalari alcak accak kapilari pat pat...kapi acmada son kisimlar zaten oyunun amaci..ya kasilir uri ile acar ya ceker x3 uri yada palada kutuda toplar ugrasir.bu sebepler + vesaire... oyunda kolayca zenginlesilcek herseye karsiyim.-1

14. Hacı şans iyidir de, darkorbitteki şans da adamı bıktırıyor be. Kimine verdikçe veriyor kimine zırnık koklatmıyor sonra buna şans diyoruz. Darkorbit şavaş oyunu mu yoksa milli piyongo oyunu mu? Bu kadar şansa bağlı olmasın bazı şeyler. Herkes emeği oranında güçlensin ki haritalrda birbileriyle savşacak oyuncular olsun. zamanında belirli bir zümre uri çekerek ya da botla kendilerini fulledi buglarla gemi fulleyen var, onlar şimdi kimseye gün göstermiyorlar. Oyuna yeni başlayan birisi zevk alabilir mi? Almıyor yeni oyuncu gelmiyor herkes yeni bir harita açılsada orada başlasak diyor. Çünkü eski haritalarda adil bir rekabet yok. Çoğu kişi eski darkorbiti özlüyor. Oyunu zenginleştirecez diye müthiş bir kapitalizm oluşturdular. Anlattıklarımın bu konuyla alakası yok yorumunda haklı da olabilirsin ama genel olarak bu şans işi sizce de abartı değil mi? Kimine 5 anahtarda 3 lf4, kimine 250 anahtarda 0 lf4 çıkıyorsa bunun adı şans değil darkorbit oyuncu kaybetmek istiyor demektir.

•*Sehzade*• ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

yeni baslayip gelismek isteyenlere ayricalik taninmasi taraftariyim ama sunu unutuyorsunuz bu avantajlar genele verilirse full adam, urili adam 2 kat artar denge yine altust.

16. tabiki de yeni başlayan birisi emektar adamı kesemesin ama yeni başlayanlar hemen kesilmesin

17. bence mantıklı. ben 10 bin uri vermeyene hazırım :) birde su gemi lere yaptığımız konfilr kayıt edilsin. millet konfilr yüzünden tek 1. Gemi ye sabit kalıyor haksızmıyım

18. Merhaba

Öncelikle şu an yorum yaptığım konu nerede ise üç yıl öncesine ait,forum sayfamız fikir havuzu konusunda oyuna ışık tutan gerçek bir hazine, yorumları ile forumu var eden tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Keyifli forumlar

Rehber bunu beğendi.
  19. floppy43

floppy43 User

Merhaba Saygı Değer Adminler ve Saygı Değer Dark Orbit oyuncuları .
    Oyun ile ilgili bir düşüncem var. Bu düşüncemi daha öncede yazıp yollamıştım.
    Palladium konusunda yeni bir kolaylık aklıma geldi. Bundan sonra palladiumları tek tek elle
    toplayacağımıza şöyle birşey yapsak çok daha iyi olur diye düşünüyorum.
    Örneğin; Yeni bir Pet modülü çıkarın ve o Yeni Pet modülünün fiyatı 5.000.000
    (milyon) Uridium olsun veya fiyatı sizlerde belirleyebilirsiniz. Yeni pet
    modülünün özelliği şu olsun tek tek elle palladium toplayacağımıza o yeni çıkacak
    olan pet modülü anında palladiumları tek tek değilde HEMEN toplama yani HEMEN
    DEPOYU doldurma özelliği olsun. Bu özellik ambar kapasitesine göre süreli olarak
    beklesin yani diyelim ki gemi ambarı 5.000 ise 5 dakikada bir pet modülü beklesin
    ve tekrardan aktif olsun. Ve birde Palladium Ticaret Modülü olsun onunda fiyatı
    5.000.000 (milyon) uri olsun yada sizlerde belirleyebilirsiniz fiyatını. Yada palladium modülünü ve palladium ticaret modülünü GERÇEK PARA ilede satabilirler oyunda. Umarım bu
    konuda bana dönüş yaparsınız. Saygılarımla...

20. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Kendinize ait bir konu açarak destek bekleyebilirsiniz.

Keyifli forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.