Kutlama O kadar konu açıyorum bir teşekkürü çok görmeyeyim.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KATALONYA tarafından 7 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KATALONYA

KATALONYA User

Geçenlerde forum etkinliği oldu katılım fazla değildi max 18 seviyeye kadar olan gemilere yönelikti yedek talihli olarak kazandım. Ödül bugün hesabıma geçti başta emeği geçen herkese teşekkür ederim oyunu kral oyundan görüp başlamıştım teeee .::ZORBEY::. vru şirketinde tr1deyken kapılar yokken oyunda bot yokken vru x7 sol portu üsteyken :D bir çok hesapla oynadım bıraktım geri başladım şehir şehir gezdim yine oynadım. Oyunun heralde en çok kan kaybettiği şu dönemde güzel şeylerinde olduğunu görmekteyim umarım gelecekte tüm oyuncuların gönlünü alacak heyecanı bol ve güzel etkinlikler gelecektir. Tüm forum adminlerine başta Göçebeye teşekkür ederim o bıraktı forumu ama hala forumda dolaştığını biliyorum :D

2. Tempus

Tempus User

Ben de yedeklerden ödül kazananım, teşekkür ediyorum ve böyle etkinliklerin devam etmesini diliyorum

KATALONYA bunu beğendi.
  3. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhabalar,

Konu başlığını görünce gene şikayet gelecek sandım :D sonrasında okuyunca hele şükür farklı bir yazı yazılmış dedim oyunu bende çoook eskilerden oynayan biriyim ^) dediğiniz zamanlar güzeldi evet. Tebrikler bu arada kazanmışsınız.
    Biz teşekkür ederiz forumda gönüllü olarak çalışan ekibimiz çok çalışkanlardır :cool: Göçebe adminimizede buradan selam olsun emeklerine sağlık.

Keyifli Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Ekim 2018
    SilentsKiller ve KATALONYA bunu beğendi.
  4. uzayl80

uzayl80 User

okumanın fayları işte boşuna ceza yiycekdi arkadas :D :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Ekim 2018
    KATALONYA bunu beğendi.
  5. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhabalar,

Yok ya okadar acımasız değiliz insanların konuşma özgürlüğü var burası forum sonuçta çizgi geçilmediği sürece küfür hakaret üslüp siyaset argo kullanım olmadığı sürece benlik sorun olmaz ve bir kaç forum kuralı :))

Keyifli Forumlar.

6. KATALONYA

KATALONYA User

İşte özlenen forum bu olsa gerek :D iltifatlar latifeler havalarda uçuşuyor.

HASAFET. bunu beğendi.
  7. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaşlar aynı itina ve özeni sizlerdende bizler beklemekteyiz ;) hani hatırlatma mabında yazdım. :D

İyi forumlar.

KATALONYA bunu beğendi.
  8. KATALONYA

KATALONYA User

çokta şey etmemek lazım :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.