Obsidyen Ganimet Kutuları

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ™•BURSA[TR]16•™ tarafından 12 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar ben güncel olarak kutuların içinden hangi tasarımların bulunduğunu öğrenmek istiyorum fakat etkinliğe tıkladığımda milattan kalma şeyleri görüyorum. Versiyonlar eyvallah fakat şu tarihler arasında diye güncel tarihler bulamıyorum hep eski tarihler var bende mi sıkıntı var ? Bir de ek olarak frost pet tasarımlarından herhangi birisinden arıyorum hangi kutulardan çıkıyor? Yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar...

tpkverduş bunu beğendi.
  2. tpkverduş

tpkverduş User

Obsidyen güncel içerik en son güncellenmiş şeklidir, kutu içeriği değiştiğinde güncelliyorlar tekrardan. Obsidyen= gemi tasarımı isteyenlere
    kırmızı ve mavi = pet tasarımı isteyenlere apocalypse = diroit tasarımı isteyenlere özel kutular.

3. Tarihler hakkındaki soru hala aydınlanmadı bende ama yine de teşekkürler. Sormak istediğim haftalık etkinliklerde örneğin obsidyen, apokalipse etkinliklerinden herhangi birinin linkine tıkladığımda bana eski içerikleri gösteriyor sayfanın en sonuna gittiğimde bile güncel tarihlerdeki şeyler değil bende mi sıkıntı var olayı nasıl çözebilirim ?

4. esmerbay2

esmerbay2 User

zeus droidinin tamamının çıktığı kutular apocalips mi peki?

5. tpkverduş

tpkverduş User

Apocalypse kutularından tam parça çıkar buyrun izleyin.

6. Modlardan bir cevap gelecek mi rica etsem bi ilgilenirmisiniz...

7. tpkverduş

tpkverduş User

Forumun üst kısmında takvim yazıyor orada etkinlik tarihlerini görebilirsin. Forum bazen güncellenebilir adres satırında tr olan yeri de veya en olarak değiştirip yabancı forumlar ve takvimlerine erişebilirsin.

8. Kutu Dengeleme
    ÜrünŞans
    Yaygın Gemi Tasarımları%17
    Nadir Gemi Tasarımları%10
    Legend Gemi Tasarımları%3
    Standart%70
    Efsane Gemi Tasarımı Paketi
    TasarımŞans
    Legend G-Champion%25
    Legend Diminisher%25
    Legend Mimesis%25
    Legend A-Elite%25
    Nadir Gemi Tasarım Paketi
    TasarımŞans
    Dusklight Tartarus%16.66
    Argon Mimesis%16.66
    Lava Diminisher%16.66
    Lava G-Champion%16.66
    İnferno Spectrum%16.66
    Argon Sentinel%16.66
    Yaygın Gemi Tasarım Paketi
    TasarımŞans
    Ocean Mimesis%12,5
    Blaze Venom%12,5
    Ocean Solace%12,5
    Poison Mimesis%12,5
    Blaze A-Elite%12,5
    Ocean Venom%12,5
    Poison Tartarus%12,5
    Borealis Tartarus%12,5

Şuanki güncel içerik bu Obsidyen ganimet kutuları içerikleri SSS'ye girdiğin zaman en aşşağı ineceksin en aşşağıdaki en güncel sürümü gösterir yukarıdakiler eskiyi

kaptan34 bunu beğendi.
  9. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Apocalypse Ganimet Kutusu S.S.S
    Kırmızı ve Mavi Korsan Kutuları
    Obsidyen Ganimet Kutusu

Kutu içeriklerine yukarıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Takvim bölümünden hangi etkinliğin ne zaman aktif olacağını da teyit edebilirsiniz.

İyi Forumlar Dilerim.

10. Sayın modum ben anlatamadım galiba :) Örneğin sizin attığınız obsidyen ganimet kutusu linkine tıkladığımda direk olarak V27 17 Mart 12:00'dan, 20 Mart 23:59'a tarihlerine kadar yazıyor ve bu tarihler şuanki günümüzdeki güncel tarihler değil ben bunun güncel obsidyen etkinliği olup olmadığını nasıl anlarım

11. Dostum en aşağı inmen lazım en güncel sürüm öğeleri görmek için bunu 2.Kere söylüyorum tıklamış olduğun konuda en aşağı ineceksin

kaptan34 bunu beğendi.
  12. kaptan34

Sayfayı biraz inceleyin. Oyuncu arkadaşlarımız zaten gereken cevabı vermiş. Bende bağlantıları ilettim.

13. Tamamdır konu kilitlenebilir teşekkürler

14. kaptan34

Merhaba,

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar Dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.