Destek Obsidyen Kutuları Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ŞahFD tarafından 4 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ŞahFD

ŞahFD User

Efsane Gemi Tasarımı Paketi
    EşyaŞans
    Legend Tartarus%25
    Legend Mimesis%25
    Legend Spectrum%25
    Legend A-Elite%25

Nadir Gemi Tasarım Paketi
    EşyaŞans
    Argon Mimesis%16.66
    Argon Goliath-X%16.66
    Karbonit Cyborg%16.66
    Lava Diminisher%16.66
    Lava G-Champion%16.66
    Frost Hecate%16.66

Yaygın Gemi Tasarım Paketi
    EşyaŞans
    Borealis Solace%12,5
    Ocean Pusat%12,5
    Blaze Venom%12,5
    Blaze A-Elite%12,5
    Blaze Pusat%12,5
    Sandstorm Spectrum%12,5
    Sandstorm Goliath-X%12,5
    Poison A-Elite%12,5

Ben son güncellenen obsidyen kutularında'ki hemen hemen tüm tasarımları çıkarttım, karbonit cyborg, lava diminisher, lava g champion, legend a alite nimesis tartarus falan filan, ve sayamadığım daha nice tasarım,

Şimdi oyunda görüyorum

Kırmızı iz birakan gemi yada tasarımalr var her neyse, inferno oluyormuş sanırım,

Bende bir sürü obsidyen kutusu var hala, ben bu inferno tasarımlarını nasıl kazanacağim?

Hangi gemielrin inferno tasarımı var?

Şu son güncellenen listeler dışında bir tasarım kazanma şansım mevcut mu?

(Misal inferno venom yada solace)

Yardımcı olanlara teşekkür ederim şimiden

Elimde 200 adet obsidyen var, eğer hala farklı şeyler çıkma ihtimali varsa, açacağım ama diyorsanızki yok sadece son güncellenen şeyler çıkıyor açma o zaman açmayacağım.

2. Pusat, Lightning, Spectrum, Sentinel, Venom gemilerinin inferno tasarımı var. Solace ve bir kaç geminin daha var ama onların ki farklı bir sürüm diyebiliriz.

Spectrum 3-4 ay önce çıkıyordu. Listede son yazanlar ne ise onlar çıkıyor. Inferno tasarımlarını istiyorsanız Obsidyenlerinizi harcamayın. Sonraki güncellemelerde Inferno tasarımlar içeriğe eklenebilir.

3. ŞahFD

ŞahFD User

Anladım yani demek istediğim şu an son güncellemede yazan tüm obsidyen içeriklerine sahibim (Listede yazanlar)

Ama mesela ben inferno bir tasarım istiyorum ama listede inferno tasarım yok,

Yazmadığı için, çıkmıyor mu? Yoksa yazmadığı halde yazmayan bir tasarımın çıkma ihtimali var mı?

Birde mesela bu akşam obsidyen geliyor, belki adamlar, gelen obsidyen içeriğini değiştirdi, ama bunu forum hemen paylaşması mümkün değil sanırım,

4. Viraaa

Viraaa User

zamanla degisiyor icerikler.o zaman sansini dene.

Makinist.57 bunu beğendi.
  5. Güncelleme gelmeden içeriğin değiştiğine şahit olmadım. Listede ne yazıyorsa sadece onlar çıkıyor.

Not: Tabii ki DarkOrbit'e güven olmaz. Siz isterseniz 10-15 kutu açıp deneme yapabilirsiniz.

ŞahFD bunu beğendi.
  6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bahsi geçen İnferno tasarımları oyunda ara ara Obsidyen ganimet kutularından çıkmaktadır. Lakin ganimet kutularının şu anki sürümünde yazan tasarımların dışında başka bir tasarımın kutudan çıkması mümkün değildir. İlgili rehber konusuna dikkat ederseniz, buradaki tasarım paketinin bir kaç aylık aralıklarla güncellendiğini görebilirsiniz.

İnferno tasarımlarının kazanılması için geçtiğimiz aylarda yapılan bir etkinlik mevcuttu. Tekrar ne zaman gelir bu etkinlik şu anda bu konuda bir bilgimiz bulunmuyor. Bu etkinliğin rehberinde buradan ulaşabilirsiniz.

Şahsi beklemeniz yönünde olacaktır. Yinede bu sizin kişisel kararınız.
    Hayır böyle bir ihtimal bulunmuyor.
    Kutu içeriğinde değişiklik olduğu zaman kutular oyuna eklenmeden bir kaç gün önce forumda ilgili rehbere ekleme ve duyurular yapılmaktadır.

İyi forumlar.

ŞahFD bunu beğendi.
  7. ŞahFD

ŞahFD User

Teşekkürler konu kilitlenebilir.

.Paradoks. bunu beğendi.
  8. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Konunuz isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.