Destek Ödeme birimi değişikliği

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve kkejer34 tarafından 14 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kkejer34

kkejer34 User

Merhaba sevgili Artemis, ben yaklaşık 2 haftadır ödeme sayfamın TRY olarak değiştirilmesi için uğraşıyorum. Ana hesabımda supporta ve foruma girince yabancı dil forum ve support açıldığı için başka bir hesaptan sizlere başvuruyorum ancak sonuç çıkmıyor. Ödeme sayfasının resmini, ikametgah resmi, kimlik ve ödeme denkontu atmama rağmen tarafıma ödeme sayfanız TRY dir şeklinde cevap geliyor, şu an oyuna giriyorum halen EURO. Lütfen XXXX arkadaşınız sadece cevap yazmak için cevaplamasın, ben ticket başında özellikle size iletilmesini istemiştim. Ticketi attıktan 48 saat sonra değil yaklaşık 1 hafta sonra (4-5 günde olabilir) gelen cevapta ödeme sayfanız TRY dir deniyor ama halen EURO. Lütfen artık yardımcı olun.

Ekleme: Saat 18 de şansımı yabancı forumdan yana kullanayım dedim. Ana hesabımdan support (İngiltere) a mesaj attım ve 15dk geçmeden hemen ödeme kısmını TRY yaptılar. Daha sonra yani 5 dk önce bir ticket daha oluşturup dilin ve supportun da TR olmasını istedim. Sonra bir an pişman oldum ama Allahtan gelen cevapta bu durumun değişmeyeceği yazıyor. Teşekkürler DO İngiltere ekibi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Kasım 2019
  2. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

Bu tür durumlar için destek ekibiyle irtibatta kalmanız daha doğru olacaktır. Sevgili Artemis'in görevi forumda konulara cevap yazmak değildir. Her yetkilinin iş akışı ve sorumluluğu farklıdır, buna anlayış göstereceğinize eminim.

Eğer belgelerinizi bize ulaştırdıysanız ve size yardımcı olunduysa bu durumun oyun hesabınıza yansıması gecikmiş olabilir, zira Türkiye ekibine kayıtlıysanız İngiliz ekibin sizin hesabınız adına işlem yapma yetkisi yoktur.

Konu kilit, iyi oyunlar.

.Paradoks. ve Minerva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.