Ödeme ile İlgili

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve NoName45_ tarafından 20 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. NoName45_

NoName45_ User

Herkese merhaba, bildiğiniz üzere bugün destek paketi (Hasar, Kalkan, Darbe Puanı) geldi. Bu paketi satın almak istedim fakat sürekli hata ile karşılaştım (3-4 belkide 5 sefer denemişimdir). Kartımın işlem kısıtlarını kontrol ettim ve düzetlmeme rağmen sorunu çözemedim.

Not: Yaklaşık 1 hafta önce kart bilgilerimi zaruri olarak değiştirmem gerekmişti (Yani var olan kartımı iptal ettirip yeni kart çıkartmıştım) acaba sorun bununla ilgili olabilir mi? Çünkü uzun zamandır iptal ettirdiğim kart ile alış-verişimi yapıyordum.

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Sorununuzla ilgili olarak supportla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Forum üzerinden sorununuzun asıl kaynağını bulamayıp size yardımcı olamayız ne yazık ki. Support ekibimiz sorunun kaynağını ve çözümünü size söyleyeceklerdir.

İyi forumlar.

3. NoName45_

NoName45_ User

Öyle ise teşekkür ederim modum konu kilitlenebilir.

4. kredi kartının numarası, son geçerlilik tarihi ve güvenlik kodunu satın alma sistemi üzerinden değiştirmediysen sorun olur. o yüzden eski kullandığın kartın bilgilerini statü/iptal üzerinden sil. yeni kredi kartının bilgilerini gir düzelir.

NoName45_ bunu beğendi.
  5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Rica ederim, konunuz isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.