Kutlama Ödeme ile Satın Alımlarda %20 İndirim

Konusu 'Teknik Duyurular' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 27 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Cesur pilotlar,

  Önceki yıllarda olduğu gibi bugün bu özel Cuma günü dükkândaki tüm ödeme satın (payment) alımlarında %20 indirim sunuyoruz. Hemen harekete geç, bu kampanya sadece bugün (27.11.2020 saat 23:59'a kadar) boyunca geçerli!

  Ne yazık ki, bu özel fırastın ilk saatlerinde indirimin etki etmesi ile alakalı bazı sorunlar yaşandı. Bu sorunlar şu an tamamen çözülmüştür. Bu sorun sırasında satın alım yapan tüm oyuncularımız için mümkün olan en kısa sürede telafi yapılması üzerinde çalışıyoruz.

  İyi forumlar.

  DarkOrbit Ekibiniz
   
 2. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Cesur pilotlar,

  Bu özel Cuma günü dükkândaki tüm ödeme satın (payment) alımlarında %20 indirim sunuyoruz.
  Ne yazık ki, bu özel fırastın ilk saatlerinde indirimin etki etmesi ile alakalı bazı sorunlar yaşandı. Bu nedenle dükkândaki tüm ödeme satın (payment) alımlarında %20 indirim kampanyasını 28 Kasım 12:00'a kadar (Türkiye saatiyle) uzatıyoruz.

  Eğer belirtilen sorun mevcutken satın alım yaptıysanız ve indirimden yararlanmadıysanız lütfen destek birimimiz ile iletişime geçin.
  Support İle Nasıl İletişime Geçerim ?

  Merkez ekip yaşanan rahatsızlıktan dolayı özür dilemektedir.

  İyi forumlar.

  DarkOrbit Ekibiniz
   

Sayfayı Paylaş