Ödeme Kampanyası Layeri?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu yazıdan anlayacağımız 105 TL ye 330 bin uri alabiliyoruz ama Mega Kazançlı Saatlerde 3 katı gelmiyor doğru mu anladım sayın adminim?

2. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba ,

Yazıyı dikkatli analiz edersek eğer hata düzeltmesi yapıldığını ve ikinci paragraftan anladığım sadece urudium değil başka envanterlerinde verildiği bunlar için x3 saatinde sadece urudium alımı için geçerli olduğudur.

iyi oyunlar

3. modum kafam karıştı, ben bu kampanyadan bi kere faydalandım, yine çıkıyor bende, x3de uri alsam yine katlanacak mı? X3 saatinde o pencereden aldım diye bana 105 liraya 330bin uri vermesin sakın. Buzmavi adminse bu konuda faydalanamayacağımızı söylüyor. kesin bir bilgi yok mu?

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Kullandı iseniz bir daha kullanamazsınız daha açıklama bir bilgiyi supporttan alabilirsiniz lütfen supporttan alacağınız bilgi ışığında hareket ediniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.