ödeme kampanyası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [_NIGHTSTALKER_] tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi admin yada evren admin , bakabilir misiniz acaba. ödeme kampanyası hakkında duyuruyu tam anlamadım. yazmışsınız ki: "Bu can sıkıcı ve hala geçerli olan sorun için özür dilemek istiyoruz ve kullanabileceğiz yeni teklifler açıklayabiliriz.Tabi ki , Bu teklifler Süper kazançlı saatte kullanılamaz.Süper kazançlı saat bonusu sadece satın aldığınız Uridiumlar için geçerlidir aldığınız ekipmanlar için geçerli değildir." ben kampanyadan bi kere faydalandım. yine 330k uridyum yüzde elli indirimde diyor. şimdi x3de o pencereden uri alsam bana sadece 330k mı vericek. çünkü başka bir konuda buz mavi admin x3de geçerli değil demiş. ama açıklamada ekipman için geçerli değil diyor, uri için geçerli yazıyor. lütfen yardımcı olun 105 liraya kampanya penceresinden tıklayıp 330k almak yerine, normal uridyum penceresinden 450k uri alayım x3le (150x3=450) kafam karıştı gerçekten.

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu hakkında lütfen supporta yazınız gerekli geri dönüş tarafınıza sağlanacaktır.

İyi forumlar...

Nefes bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.