ÖDEME MAĞAZASI SORUNU !!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ~61-ARIZA-54~ tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam adminler ben seyehat eden biriyim mesela rusya almanya türkiye işim gereği 2 3 kere ödeme mağazım değiştirdim.en son rusyada kaldı ve ben temelli türkiyedeyim ve ne bi viplik ne uridium hiçbirini alamıyorum supporta defalarca yazdım sadece 1 son kereliğine TR yapılması için yapmıyorlar artık burayada yazmak zorunda kaldım.şimdi soruyorum darkorbit ödeme mağazası dğeişince ne oluyorda bu kadar sıkıntı yapıyor sizin yararınınıza olan bişiden bahsediyorum hiç ilgilenmiyorlar.şuan rus olarak gözükyor ben mobil ödeme falan yapamıyorum param var alış veriş yapamıyorum.yetkililer artık el atsın şu duruma...

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sorununuzu anladım yanlız supporttun size yazmış olduğu evet birkere ülke olarak neresi kayıt altına alındı ise maalesef değişmiyor ve hep aynı kalıyor zaten sizede bunu sanırım yazmışlar evet haklısınız para harcamak isteyipte harcayamamak maalesef kötü ama çok kötü sizin yapacağınız bişey yok maalesef ki bizlerinde forum üzerinden yapabileceği bir şey yok sadece diyebileceğim yeniden hesap açıp baştan başlamaktır üzgünüm yardımcı olamadım...

3. ama sistem böyle işlemezki değişmeli seyehat eden biri darkorbit oynuyamazmı çok saçma darkorbitin buna sınır koymaması gerek isteyen istedği gibi değişmeli.insanlık hali mesela sizde yurtdışına çıkmak zorunda kalsanız ve oyun oynamak isteseniz full bi hesabınız var onu oynamayım yeni hesap oynarmıydınız? bu hiç etik değil bence insanlar emek veriyor para harcıyor nasıl bi köşeye atarım ben neler çektim 41 LF4 bulabilmek için tekrar aynı şeyleri kim yaşamak isterki direk oyunu bırakın demeye geliyor bu haksızmıyım?

4. Merhaba ;

Mağduriyetinizi gerekli yerlere ileteceğim, ana geminizin forum hesabı bu değil mi? Ona göre geminizi inceletmeye alacağım.

Keyifli Forumlar.

5. hayır adminim bu değil bi dk ben size ıd sini vereyim gemimin

ID:90569847 BU

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Mart 2014
  6. Bildiriminiz için teşekkürler. Durumu teknik ekibe izah edeceğim. Mağduriyetiniz için tekrardan özür dileriz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.