Ödeme şekli

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Forever-Alone tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkeze merhaba ben yurtdışında yaşıyorum ancak buranın ödeme şekilleri benimle uyuşmuyor 2 Sene önce türkiyede yaşarken ödeme şekilleri de farklıydı acaba şimdi de türkiye ödeme şekilleri ile ödeme yapabilirmiyim ayrıca game sultandan e-pin aldım ancak gireceğim yer de mevcut değil ne yapabilirim acaba

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Ülkeler arası ödeme şekli evet açtığınız ülkelerde farklılık gösteriyor siz türkiyede açtığınız bir hesap ile türkiye standartlarında bir ödeme yapabilirken yurt dışında herhangi bir ülkede açtığınızda o ülke standartları ve para birimi güncel olandır hangi ülkeden açtıysanız o oyunu maalesef değiştiremezsiniz e-pin ile bu konuda sorun yaşıyorsanız lütfen supporta sorununuz ile birlikte yazarak elinizde bulunan e-pını nasıl o ülkede kullanabileceğinizi sorun lütfen.

3. peki deneyeceğim teşekkürler

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

konu hakında gereklı bılgı verılmış kılıtlenmesı uygundur

Keyıflı forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.