ÖDEME SORUNUM ÇÖZÜLMÜYOR

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve gallardodellaqqua tarafından 30 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 23 gündür ticketıma 1 cevap bile gelmedi paymentim değişsin diye ticket açıp ikametgah bilgimi vs göndermiştim 23 gündür yanıt bekliyorum fakat hala bir geri dönüş alamadım lütfen bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim Ticket no:00019018

noktakoyam bunu beğendi.
  2. aynı sorundan muzdaribim hocam, 1800 liram boşa gitti. Hesabıma tek bir uridyum bile geçmedi.

3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Support yoğunluğundan dolayı geç cevap gelebilmektedir. Sonucunda çözüme kavuşacaktır.

4. acaba yardımcı olup ilgili birimlere bilgi verme şansınız varmı üzerinden 28 gün geçti hala yanıt yok yardımcı olursanız sevinirim

5. benim de 10 gün oldu, bu support günde sadece 1 mesaja mı bakıyor bir şey anlamadım ben bu işten, bir de param gitti. Ezber yanıtlardan öte bir şeyler bekliyoruz

6. Hala dönüş olmadı ticketa 10 gün sonra 2 ay olucak 1 kişi supporttaki ticketları cevaplasa saat başı 1 tane cevap verebilse 60 günde 600 tane ticketa bakar nasıl hala dönüş olmuyor anlamış değilim

7. mahirova

mahirova User

Türkiye'de resmi olarak hizmet sunan ve para kazanan anonim yada limited sirket DarkOrbit. söylediğin gibiyse hem ödeme yaptin hem hizmet alamadin hemde aylarca sana tek bir bilgi verilmedi. asliye hukuk mahkemesine dilekce yazabilirsin bir hukuk davasi için sadece banka dekontun yeter, tüketici hakem heyeti ise daha kisa bi yol

8. Grevious

Grevious User

kanki bu kadar süre beklemen biraz boşuna eğer olaylar gerçekten dediğin gibiyse paran gitti ve supporttan hiç bir dönüş alamıyorsan üstteki arkadaşın dedikleri doğru haricinde ek yardım olarak şöyle bir yol'da izleyebilirsin

ilk önce pazartesi günü alışverişi yaptığın bankanın müşteri hizmetlerini arayacaksın boşuna yarın arama hafta sonları senin işlemine bakan birim hiç bir bankada çalışmaz. Gelelim yapacağın işe chargeback işlemi başlatacaksın nedir bu chargeback?

Satın alımı yaptığın kredi/banka kartı hangi bankaya aitse müşteri hizmetlerini arayıp işlem yapılan tarihi ileterek yaptığın harcama ile ilgili harcama itirazı oluşturmak istediğini ileteceksin sebep olarak ilgili kurumun tahakuk edilen mal ve hizmeti sağlamadı ve herhangi bir ücret iadesi olmadı diyeceksin, bu ilk adımın (işlem kredi kartı üzerindeyse çok daha avantajlısın banka kartları bu prosedürde biraz üvey evlat çünkü sen kredi kartından itiraz oluşturduğunda bu bankanın değil hizmet verici mastercard veya visa'nın problemi oluyor banka kartı ise doğrudan hizmet aldığın x bankasının problemi oluyor) bu harcama itirazın sonrasında sana 30 ila 200 gün sürebilir onaylıyormusunuz diyecekler onayı yapıştır işleme devam et banka ile işin burada bitiyor (işlem genelde 200 gün sürmüyor ve itiraz sonuçlandığında banka kendi sistemine kayıtlı adresini sonucu yazılı evrak olarak gönderecek) bu işlemi 10 dk lık bir telefon görüşmesiyle halledersin yapman gereken tek şey işlemi söylemek gerisini banka hallediyor ayıca bu resmi şikayet; hakem heyeti veya asliyede sana yardımcı olacaktır

Not: Hakem heyeti olumsuz cevap verse bile (böyle bi karar imkansıza yakın senin anlattığın durumda) kredi kartından ise banka zararını üstlenip sana yinede ücret iadesi yapabilir bu birazda banka politikasına bağlı. Özel bir banka yöneticisi olarak söylüyorum bankalar bu işlerde oldukça hassas genellikle zarar karşılanır.

Son düzenlenen: 24 Ağustos 2024
  9. arkadaşlar olayı okumamışsınız sanırım ben yurtdışı kredi kartıyla ödeme yaptım benim olayım ödeme değil paymentimi değiştirmek yabancı kartla alışveriş yaptıgım için payment euroya döndü 2 aydır yanıt yok

10. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Support yoğunluğundan aksamaktadır. Kısa sürede dönüş sağlanacak lütfen bekleyiniz.

11. adminim 15 gündür supporttan cevap yok olan şey şu ; ticketler birikiyor bakılamıyor sonrasında birden hepsi alel acele bakılıyor detaylı inceleme olmadan attığımız ticketler anlamsız oluyor