Destek ödeme ülkesi nasıl değiştirilir

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Eηdℓєѕѕ tarafından 5 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. herkese iyi akşamlar ödeme ülkem avusturya gözüküyor ve dolayısıyla euro ile ödeme yapılıyor kimlik belgemi ve ikametgahımı ticket attığımda hesap içinden ticket atınız diye mail attılar hesap içinden ticket nasıl atacağımı bilen varmı

2. TheEndGame

TheEndGame User

neden değişsinki ödeme ülkesi herkesin oynadı ülke hangisiyse o ülke olur ödemesi değişmez.hesap içinden anasayfa yardım simgesini tıkla açılan sayfadan supportu seç oradan yönlendirmeleri takip et.

3. smoonrise

smoonrise User

Supporta yazmak için '' Support ile Nasıl İletişime Geçerim S.S.S '' bu kelimeyi aratırsan foruma ait konuda resimli anlatım çıkacaktır karşına ilk seçenekte .

Ödeme seçeneği değişmesi ülke değişip oyuna giriş yaptıysan yada dns değişme vpn kullanma proxy ayarlarını değişme gbi işlemler yaptıysan ülke girişlerin değiştiği için ödeme seçeneği değişmiştir yanılmıyorsam uzun bir süre asıl ülke üzerinden giriş yapılınca support değişim için yardımcı oluyor zaten bu süreyi ve yapılacakları onlarda sana aktaracaktır iletişim kurduğunda .

BUKANN bunu beğendi.
  4. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Arkadaşlarımız gerekli cevapları vermiş kendilerine teşekkür ediyorum. Benim tek yapmam gereken şey iletişim linki bırakmak kalmış.

https://board-tr.darkorbit.com/threads/support-ile-nasil-iletisime-gecerim-s-s-s.127724/

İyi Forumlar.