Ödeme Yaptım Ürün Gelmedi Param Sürekli Boşa Gidiyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve okanozcann tarafından 5 Eylül 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. okanozcann

okanozcann User

Normalde hiçbir sorun yaşamadığım oyunda son 1 aydır param sürekli boşa gidiyor ve muhattap bulamıyorum ilk olarak 14 Ağustos 2024 tarihinde oyuna anlık mil ile alışveriş geldi bende hemen satın alım yaptım aldığım paketlerdeki içerikler gelmedi ve bu mil dükkanı oyundan kaldırıldı. Supporta yazdığımda açıklayıcı yazın dedi derdimi anlattım tekrar cevap bile gelmedi hadi neyse oyun hatası dedik.

1 Eylül 2024 tarihinde Asmedous lazer paketi satın aldım para hesabımdan çekildi, tek seferlik alınabildiği için markettede kayboldu paketler fakat lazerler yine gelmedi support ne cevap veriyor ne başka bir şey?

Oyuna yatırdığım bunca paranın karşılığı bu mu? Destek çekip oyuna giremediğimiz haftasonlarını geçtim. Paramıza yazık değil mi? Çözümde sunulmuyor yatırdığım para çöpe gidiyor.

*PiyaDelii* ve titans___ bunu beğendi.
  2. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhaba,

Öncelikle bu konuların yeri forum değildir, forumda özellikle ödeme sorunlarınızı çözemezsiniz. Ayrıca, ödemeler başarı ile sonuçlanmış ise ve yükleme ile ilgili bir sorun yaşanıyorsa, teknik destek ve merkez ekip mutlaka sorununuza yardımcı olacaktır. Çözüm bazen istediğinizden/beklentinizden biraz daha fazla zaman alabilir, yalnız hata söz konusu ise, sorun mutlaka çözülür.

Sorun foruma uygun bir konu olmadığı için spamı önlemek amacıyla konu kilitlenmiştir. Muhattabınız teknik destek' tir.

İyi forumlar..

*PiyaDelii* ve .Mephistos. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.