Ödeme Yöntemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tpkverduş tarafından 13 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. tpkverduş

  tpkverduş User

  Hesabımın ödeme ülkesi almanya gözüküyor herhangi bir yurtdışı seyahatimizde oyun bize sormadan bunu değiştiriyor bunu yaparken ikametgah vb istemiyor direk yapıyor ancak yurda dönüş yapınca geri eski haline döndermiyor şikayet süreci olunca ikametgah isteniliyor. Bunun ne kadar hakkaniyetli olup olmadığını tartışmayacağım çünkü bazı bilgiler özeldir yurtdışı bağlantılı bir firmaya verip vermemek kişinin kendisine kalmıştır. Ancak ödeme konusunda yurt dışında kullanılan ödeme yöntemlerini kullanın denilmesi ve bu ödeme yöntemlerinin Türkiyede geçerli olanlarını bilmek istiyorum özetle hangi yöntemle direk alıveriş yapabilirim kredi kartım mevcut herhangi bir kesinti olurmu 6 euro vip 2 euro indirim bigpoint game card Türkiyede satılıyormu normal epinler işe yarar mı bu sekme altında ? cevaplandırırsanız sevinirim iyi forumlar.
   
 2. ikametkah göndermeyip kredi kartıyla alışveriş yapman nasıl çelişki onu anlamakta zorluk çektim '' bazı bilgiler özeldir yazdığın için '' :) yanlış anladıysam affet hocam
   
 3. ateistkeci

  ateistkeci User

  İkametgah adresin bu ülkede yaşadığını kanıtlaman için gerekiyor ve Support ile senin aranda kalıyor bildiğim kadarıyla
   
 4. tpkverduş

  tpkverduş User

  Kimlik fotokopiside istenilmekte kredi kartı bilgilerinizin koruması belirli güvenlik işlemlerine tabi ikametgahınızda ip adresinizle ilintili ancak kimlik fotokopinizde istenilmekte ayrıca sorum bu değil soruöa cevap arıyorum tartışma ortamı değil bilgisi olmayan lütfen cevap yazmasın ödeme işlemiyle ilgili bilgi istiyorum!!!
   
 5. Krios

  Krios Guest

  Merhaba,

  Bu konu hakkında bilgilendirme için Support'a yazarak detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 6. Merhaba
  ikametgah ve kimlik bilgilerini supporta nasıl ileteceğim.Bir mail hesabı üzerinden mi ya da izleyeceğim yolu anlatabilecek ve yönlendirecek var mı?
   
 7. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Buradan supporta mesaj atın, ardından support ekibi size mesaj atacaktır. Atılan mesajı yanıtla butonuna ilgili belgeleri eklerseniz olay çözülecektir.

  https://board-tr.darkorbit.com/threads/support-ile-nasil-iletisime-gecerim-s-s-s.127724/

  Saygılarımla,

  Amiral34.