Ödüllerimi tam alamadım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve 0619sefa tarafından 19 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 0619sefa

0619sefa User

etkinlikte premium 1 yıllık üyelik aldım ama hedeflerde gösterilen ödüller verilmedi bir önceki bronz premiumum bitmeden aldım sorun bundan kaynaklanıyor olabilirmi ??

2. Hedefler deyince bende ne zannettim.Aga bu oyunda yükselmek kaplumbağa hızıyla düşüşler mermi gibi oluyor ve birde şu otoların pek bi etkisi yok deniyor.Yazıklar olsun böyle işe.Şu otolara bi hal çaresine bakılsın artık.Koca günler boyunca durup dinlenmeden npc kesmekle, full hibrit alaşım kasmak,full pala toplamakla nasıl başedilir.Buna can mı dayanır para mı yeter?Eskilerin dediği gibi"Ya Devlet Başa,Ya Kuzgun Leşe".Yeter bu büyük bir zulumdür..İliğimizi kemiğimizi kuruttunuz.Ya da acil bi iyileştirme yapılsın şu oyunda da takılmaya devam edelim..

Son düzenlenen: 19 Şubat 2020
  3. Plutus'tan bahsediyor. Ama konuyla alakalı benim de bir fikrim yok.

4. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Eğer hesabınıza Bronz VIP Üyelik üstüne 1 yıllık eklendi ise sıkıntı yok fakat ödüllerini tam alamadığınızı düşünüyorsanız lütfen support ile iletişime geçiniz.

Her hafta bot programları hakkında biz raporumuzu veriyoruz sizlerin şikayetlerini iletiyoruz bu konu hakkında içiniz rahat olabilir sizinde bildiği gibi taramaları veya bot banlamalarını biz yapmıyoruz. Fakat yapmaları için baskı gösteriyoruz.

Gerekli cevaplar verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.