ÖĞE GELİŞTİRME ACİL.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve U_Alper07 tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. U_Alper07

U_Alper07 User

herkese iyi oyunlar öncelikle,benim sorunum şu: öğe geliştirme kısmında bir anda 15 lf3 u geliştirmek istesem yapabilirmiyim yada ne kadar süre aralıklarıyla bunu gerçekleştirebilirim.Ve bu geliştirmelerde öğe sayısı önemli mi yoksa uridum yada kredim olduğu sürece istediğimi istediğim kadar geliştirebilirmiyim ? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :) :)

2. Merhaba ,

Aynı anda seçip geliştirme % oranı belirleyip geliştirme başlatamazsınız. Fakat diyelim ki iris geliştireceksiniz. İris'i seçip % oranını ( Tavsiyem %100 oranı ile yapmanız ) belirleyip başlatın. Daha sonra diğerini seçip aynısını yapın. Bu şekilde birden fazla geliştirme yapabilirsiniz.

Kredi ile geliştirilenler için kredi ve uridium ile geliştirilenler için de yeterki uridium'unuzu olduğu sürece geliştirebilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.