Öneri Öğe Geliştirme Süresi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve **darkman4** tarafından 26 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Öge Geliştirme Süresi Kısaltılmalı mı?

1. Evet, Daha Kısa Sürede Öge Geliştirilsin

86,2%
  2. Hayır, Gerek Yok

13,8%
  1. Öge geliştirme süresi çok uzun ve tek tek geliştirme çok zaman alıyor, bu öge geliştirme süresi kısaltılır ve toplu bir şekilde güncelleştirme olursa çok iyi olurdu, zira montaj da çoğu öge 5 saniyede birleştiriliyor, öge geliştirmeye güncelleştirme yapılırsa memnun oluruz.

2. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Konunuza oy ekleyiniz aksi taktirdi konunuz kapatılabilir.

Eğer oy ekleme bilmiyorsanız yardım talep edebilirsiniz yada

Forum Kullanım Kılavuzu Buradan gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

iyi forumlar.

3. ONURBEY

ONURBEY User

İyi Akşamlar;

Evet gerçekten süre çok uzun ve anlamsız. Zaten % 100 yapıyorum ve bunun karşılığı olarak benden, katlanarak Uridium alınıyor zaten.
    Hadi % 50-60-70-80-90 yaparım da şans olarak beni bekletebilir.
    % 100 yaptığım zaman çok uzun süre bekletmesinin bir anlamı yok.
    Zaten fazlasıyla Uridium alınıyor.

Saygılarımla.

4. ONURBEY

ONURBEY User

Bugün açılan "geliştirme indirimi hakkında" konusunda, PARADOKS Admin im, güncelleme ve fikir havuzunda konu açılmasını istemiş.
    Sanırım bu konu güncellenirse, oylama devam edebilir.

Saygılarımla.

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Aradığımda bulamamıştım, teşekkür ederim.

İyi forumlar.

6. ONURBEY

ONURBEY User

Ne demek efendim :) her daim :) sizde bana discord da yardımlarınızı esirgemiyorsunuz. İyiler her zaman kazanır.
    İyi görevler, kolay gelsin.

Saygılarımla.

Manitu bunu beğendi.
  7. _01_

_01_ User

süre komple kaldırılmalı azaltılmayı bırak

8. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

Böyle birşey yapılırsa geliştirme indirim gününde 1den16ya çekilebilir envarterler yani gereksiz olur süre yerinde iyidir

9. Kesinlikle çok mantıklı bir istek. Bu kadar uzun süre bekletmenin manasını hala çözebilmiş değilim. Eğer indirim günlerinde çok fazla yararlanılmasın istiyorsanız belli bir sınır koyun ama bu kadar bekletmeyin insanları. Bazen yükseltmeye bir şeyler bıraktığımı unutum uzun bir süre toplamadığım için yükseltilmiş versiyonunu kullanmıyorum bile.

10. Yeni sistemle kısaldı sanki :rolleyes:

Sayfayı Paylaş