Bug / Oyun hatasi Öğe Geliştirme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve nebican498458 tarafından 30 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bugün geliştirmede oyunun oyuncuların vaktini zamanını emegini caldıgının göstergesi ben ce öge geliştirme alanı

apis irisi bugn geliştirmede oyununbizi dolandırdıgı göstermek için sadece geliştrmede degil eger konturol edrseniz bir cok özellik ve yetnekelrde oyuncuları emeginin cöp oldunu anlarsınız

apis irisi geliştrme ögesinde şu % delerde geliştirme yaptım ve hepsi başarısz oldu bunu yazdıktan sonra forumda beni yasaklıcaklar cünkü oynunun bişeyini aacık edince yasaklıyolar başkası bilmesin diye
    Bu yazdıklarımdan dolayı kesn uzun bi süre forma girişim yasaklancak
    geliştirme yaptıgım % yüzdeler

%5 başarısz 3 defa sadece %100 başarılı oluyo
    %10 başarısız 3 defa
    %20 başarısz 3 defa
    %25 Başarısz 3 defa
    %30 başarısz 3 defa
    %35 Başarısz 3 defa
    %40 başarısz 3 defa
    %45 başarısz 3 defa
    %50 başarısz 3 defa
    %55 başarısz 3 defa
    %60 başarısz 3 defa
    %80 başarısz 4 defa
    %85 başarısz 4 defa
    %90 başarısz 4 defa
    %95 başarısz 5 defa

BU YAZIDAN DOLAYI UZUN Bİ SÜRE YASAK ALA BİLİRİM
    Yasagıım kalk tıgında diyer sahtekarlıklarnı göstercem size önce bundan başlamak istedim
    kendinize iyi bakın oyuncular...

2. legendw.

legendw. User

75 üstü değerlerde 1 tane bile başarılı olamaması bir sıkıntı olduğunu gösterir

3. istersen sende dene başarısız oluyo görcen

4. Uzaklara

Uzaklara User

madem %100 dışında kalanlar başarısız bari direk geliştirme fiyatı koyup diğer ihtimalli seçenekler ortadan kaldırılsın

5. 10000 kere %95 de deneyip başarısız olma ihtimali var , 10000 kere %5 de deneyip başarılı olma ihtimali var , belli olmaz o işler , %100 basıyorum o yüzden . Yani bu bahsettiğin durum bug olmayabilir , basitçe aşırı şanssız bir döneminde olabilirsin

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. ona şansızlık denmez HİLE denir 1000 defa başarısz oluyosa bu oyunun tarafından yapılmış bi HİLE den dolayı olur

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Tüm sırrı bozdunuz şimdi, olur mu böyle? :D

Inanın yazdığınız durum için kesin bir şey söylemem çok zor, lakin olayın tüm detaylarını bilmediğim için, bir yorum yapamayacağım.

Yinede üyemizin mesajına katılıyorum
    Size tek tavsiyem durumun incelenmesi için destek birimine yazmanız yönünde olacaktır.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  8. sporta sölesek ne degşcek bu nu yapan oynun ekibi zaten ...

9. Viraaa

Viraaa User

yaf adam dogru soluyor he.10 kere yuzde 95 bastim merakimdan hepsi basarisiz oldu:)

10. Arkadaşlar
    Sanal ortamda şans yoktur. Hiçbir şekilde şansa dayalı olmaz. Planlı bir şekilde yapılır. lf4 kutularından örnek vereyim. Lf4 çıkma şansının %1 olduğu zaman 1000 kutuda 1 Lf4 veriyor şeklinde düşünün. O da kime gider belli değil. Geliştirme kısmında bir sorun mu var kasten mi yapılmış bilemiyorum. Ancak bu tarz oyunlarda ŞANS YOK. Hepinizin bilgisi olsun.

11. sahtekarlık bunun adı başka anlamıyo yok bir cok şeyde bizi keriz niyetine koyuyorlar ...

ASLAN_DARBESİ bunu beğendi.
  12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen karalam niyetli mesajlarınızı sonlandırınız. Bu konuda size yapılan son uyarıdır.

Lütfen bir sorun olduğun düşünüyorsanız support ekibine yazın, gerekli inceleme yapılsın.

Konu ile alakalı cevap birden fazla kez verildiğinden ve konu maksadından saptığı için kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.