Duyuru Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 23 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ !

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere öğretmenler hayatımıza yön veren kişilerdir.

Ben de dünyada ki milyonlarca öğrenciden biriyim.

Biz öğrenciler ne kadar dersleri kaynatsakda sizlerin gelecek için azimli mücadeleniz bizler için ileride bir meşale görevi görecektir.

Yazıma büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bir sözüyle son vermek istiyorum.

Mektep sayesinde, Mektebin vereceği ilim ve fen sayesindedir ki, Türk milleti, Türk sanatı, Türk ekonomisi, Türk şiir ve edebiyatı bütün güzelliği ile gelişir.

Mustafa Kemal Atatürk

Son düzenlenen: 23 Kasım 2015
  2. Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutlarım :)

Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  3. açık konuşmak gerekirse tüm öğretmenlerimden nefret ediyorum :) Hiç birinin zerre katkısı olmadı hayatımı mahfetmekten başka .

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  4. Belki de en büyük şansım ilkokulda Atatürkçü bir öğretmene denk gelmemdi. Keza her öğrenci okula ailesinden şekil almamış bir hamur gibi başlar ve onu şekillendiren büyük ölçüde ilkokul öğretmenleridir. Buradan çocuklara eğriyi doğruyu öğreten, tüm aydın öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım.

5. Merhaba ,

Konu için teşekkürler uğraşmışsınız fakat bir aksilik olmazsa bu tarz özel günlere ait konuları zaten bizler açıyorduk . :)

Tekrar elinize sağlık.

Bütün öğretmenlerin bu özel ve anlamlı günlerini kutlarım.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.