Öldürme Başına İtibar Sıralaması

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve [İYİ]-VE-[KÖTÜ] tarafından 20 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Öldürme Başına İtibar Sıralaması Ödülleri

Bu, [Ölen oyuncuların Toplam İtibarı]/[Toplam öldürme sayısı] şeklinde hesaplanır.
    Diyor ne demek tam olarak ? itibardan farkı nedir ?

Dontforgetme bunu beğendi.
  2. Bunu bende bayadır merak ediyorum acama öldürme başına itibar sıralaması nedir neye göre işlemektedir 1250 puanım var hala bu listede ilk 100 de gözükmüyorum + 200 oyuncu öldürme hedefini bile çoktan bitirdim...

3. kaptan34

kaptan34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Öldürme sayınız arttıkça azalan bir ödül sıralaması olarak düşünebilirsiniz. Ne kadar yüksek puanda oyuncu imha ederseniz azalan etki o kadar az etki edecektir.

İyi Forumlar Dilerim.

4. Viraaa

Viraaa User

inan bunu net olarak kimse bilmiyor.modun yapmis oldugu aciklamada net bi matematik islemi yok :) yani kimse bunun nasil ve ne sekilde hesaplandigini bilmiyor.

5. ateistkeci

ateistkeci User

5 kişi öldürdün diyelim puanları sırayla; 100, 50, 250, 75 ve 90 olsun,

Bu sayıları toplayalım 100+50+250+75+90=565 yaptı,

Şimdi bu sayıyı öldürdüğümüz kişi sayısına(5 kişi öldürdüğümüz için 5'e) bölelim,

565/5=113

Yani Öldürme Başına İtibar sıralamasında puanımız 113 oluyor.

Kısacası bu sıralamaya girmek için yüksek puanları kişileri kesmeniz gerekiyor :)

6. aynen olayı çözmüssün tr5 de yüksek puan kasıp etkinlik pusingi yapıyorlar videosuyla supporta attım bakalım banlanacaklar mı albay gemilerde 1400 puan kasıp ezik gemiye veriyorlar​

7. Bu imha başına itibar puanlarında 34. sırada olmam lazım fakat dün geceden beri herkesin puanı aynı, değişim olmamış. Bu sıralama kaç saatte bir güncelleniyor?

8. YARGU

YARGU S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Şuan da bir sorun var mı sıralamanızda?

İyi Uçuşlar!

9. Halen sıralamada gözükmüyorum modum aynen sorun devam ediyor

10. Mecnunç

Mecnunç User

10 öldürme olmadan sıralama olmuyor diye biliyorum

YARGU ve STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  11. Anladım, o yüzden sıralamaya giremedim o zaman. Teşekkür ederim açıklamanız için.

Sayfayı Paylaş